اخبار آزمون ها

عالی پناه: اعتراض داوطلبان به نتایج آزمون قضاوت ۹۱ وارد نیست!

رییس مرکز جذب و آزمون قوه قضاییه در زمینه اعتراض داوطلبان به نتایج آزمون قضاوت سال ۹۱ گفت که هیچ جایی برای اعتراض وجود ندارد.

 

علیرضا عالی پناه در گفت و گو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ادامه داد: به دلیل این که خوانش برگه داوطلبان ماشینی بوده است و برای بررسی مجدد ادعای داوطلبان باید برگه امتحانی آنها به صورت دستی بررسی شود و با توجه به این که در این کار امکان اشتباه بیشتر وجود دارد، لذا هیچ جایی برای اعتراض داوطلبان به آزمون قضاوت امسال وجود ندارد.

 

وی با اشاره به این که «اعتراض داوطلبان به نتایج آزمون قضاوت هیچ تغییری را در نتیجه آنها نخواهد داشت» تصریح کرد: امکان دارد بیشتر اشتباهات داوطلبان به دلیل نمرات منفی آنها بوده باشد چرا که ما در آزمون قضاوت شورای حل اختلاف هم با اعتراضات داوطلبان روبرو بودیم و در بررسی مجدد برگه آنها مشاهده کردیم که بیشتر ادعاهای داوطلبان صحت ندارد و بیشتر مردودی های آزمون قضاوت شورای حل اختلاف به دلیل نمرات منفی داوطلبان بوده است.

 

آزمون قضاوت سال ۹۱ در ۲۵ آبان ماه برگزار شده بود و نتایج آن از روز چهارشنبه ۶ دی قابل دسترس شده است.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا