اخبار آزمون ها

راه‎اندازی دوره دکتری گرایش های حقوق خصوصی و حقوق جزا در دانشگاه آیت‎الله بروجردی

معاون آموزشی دانشگاه آیت‎الله بروجردی گفت: ۱۴ رشته کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه راه‎اندازی می‌شود.

 

حسینی در گفت‎وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، اظهارکرد: اخذ مجوز رشته‎های تاریخ اسلام و حسابداری در مقطع کارشناسی و علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی، علوم سیاسی گرایش مسائل سیاسی ایران، اقتصاد گرایش علوم اقتصادی، حقوق گرایش جزا، ریاضیات گرایش ریاضیات کاربردی، شیمی گرایش شیمی فیزیک، ادبیات گرایش ادبیات مقاومت و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه قطعی شده است.

 

وی با بیان اینکه صدور مجوز رشته‌های دکترای حقوق خصوصی، حقوق جزا، علوم سیاسی گرایش مسائل سیاسی ایران و ریاضیات قطعی شده و در حال طی کردن مراحل نهایی هستند، اظهارکرد: پذیرش دانشجو در این رشته‎ها به مهرماه سال ۹۳ موکول خواهد شد.

 

حسینی با بیان اینکه در مهر ۹۲ پذیرش دانشجو در رشته‎های جدید مهندسی مکانیک، معماری و برق در مقطع کارشناسی و حقوق خصوصی، فقه و حقوق اسلامی، عمران گرایش سازه‎های هیدرولیک و ریاضی گرایش آنالیز در مقطع کارشناسی ارشد انجام می‎شود، تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید ۸۸۰ دانشجوی کارشناسی و ۷۵ دانشجوی ارشد در این دانشگاه پذیرش می‎شوند.

 

وی افزود: در حال حاضر ۴۸۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه آیت‎الله بروجردی شهرستان بروجرد در حال تحصیل هستند.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا