دانشگاه های معتبر دنیا

دانشگاه اسلامی مالزی بورسیه می‌دهد

سایت حقوقی دادآور

دانشگاه اسلامی بین‌المللی مالزی که از دانشگاه‌های وابسته به سازمان کنفرانس اسلامی (OIC) است، نسبت به اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان کشورهای عضو OIC اقدام خواهد کرد.

 

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بورسیه تحصیلی تحت «برنامه تبادل آموزش» (EEP) اعطا می‌شود.

 

دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی همچنین نسبت به کاریابی برای دانشجویان فوق دکترای خود اقدام خواهد کرد که در این صورت دانشجویان در فعالیت‌های تحقیقاتی و سایر فعالیت‌ها درگیر خواهند شد.

 

مشارکت دانشگاه‌ اسلامی مالزی در برنامه تبادل آموزشی سازمان کنفرانس اسلامی حاکی از ترویج همکاری‌های بیشتر و مهمتر در حوزه آموزش عالی و تحکیم ارتباطات دانشگاهی میان کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی می‌شود که این مسئله برای ترقی علمی جهان اسلام امری حیاتی محسوب می‌شود.

 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی یونیورسیتیز نیوز، برنامه تبادل آموزشی سازمان کنفرانس اسلامی «یکپارچگی میان دانشگاه‌ها در جهان اسلام» را حق مسلم کشورهای اسلامی قلمداد کرده و به دنبال ترسیم افزایش نقش و همکاری کشورهای عضو و دانشگاه‌های بخش خصوصی و دولتی در آنها است.

 

در حال حاضر شمار قابل توجهی از دانشجویان از بورسیه تحصیلی آموزش عالی که تحت این برنامه ارائه می‌شود، بهره‌مند هستند.

 

دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی همچنین آمادگی خود را برای توافقات بلندمدت و کوتاه‌مدت تبادل استادان دانشگاه اعلام کرد. همچنین کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی نسبت به اعزام استاد و محقق به این دانشگاه برای طی دوره‌های آموزشی و انجام طرح‌های تخصصی همسو با نیازهای کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی تشویق می‌کند.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا