اخبار آزمون ها

جدول و زمان مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری دانشگاه علامه

زمان مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله دوم آزمون ورودی دکتری ۹۲ دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی زمان مصاحبه پذیرفته شدگان دوره روزانه از تاریخ ۱۱ تا ۲۱ خرداد ماه و پذیرفته‌شدگان پردیس این دانشگاه از ۲۵ خرداد تا ۲ تیر است که زمان مصاحبه مطابق با جدول زیر و عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف است و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد.
بر اساس این گزارش، از متقاضیان خارج از جدول رشته‌های تعیین شده، مصاحبه به عمل نخواهد آمد. همچنین محل انجام مصاحبه پردیس دانشگاه علامه طباطبایی بوده و ضروری است داوطلبان نیم ساعت قبل در محل حضور داشته باشند.
همچنین داوطلبان لازم است در روز انجام مصاحبه اصل و تصویر شناسنامه، یک قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده، اصل و تصویر مدارک کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات، فرم تکمیل شده مشخصات دانشگاه علامه طباطبایی به همراه اصل مدارک درخواستی مطابق فرم، اصل فیش واریزی به مبلغ ۲۵ هزار تومان را همراه داشته باشند که همراه داشتن کلیه مدارک ذکر شده و سوابق آموزشی و پژوهشی تکمیل شده در فرم الزامی است و در صورت عدم ارائه، امتیاز تعلق نخواهد گرفت.
بنابر این گزارش، برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، گواهی تأیید شده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ التحصیل شدن تا پایان شهریور ۹۲ با ذکر معدل به همراه ریز نمرات الزامی است و با توجه به اینکه برای هر رشته مصاحبه جداگانه برگزار خواهد شد، لذا ضروری است برای هر کد رشته، فیش‌های مجزا واریز و اصل آن ارائه شود.
به گزارش ایسنا، آن دسته از پذیرفته‌شدگان که با استفاده از سهمیه مربیان در چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند، در صورتی می‌توانند در مصاحبه شرکت کنند که کلیه شرایط و ضوابط آیین‌نامه ادامه تحصیل مربیان را دارا بوده و ملزم به ارائه اصل گواهی مبنی بر عضو هیأت رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأیید بالاترین مقام مسوول هستند.
همچنین پذیرفته‌شدگان با استفاده از سهمیه رزمندگان لازم است مدرکی که نشانگر تایید سهمیه باشد، ارایه کرده و پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه شماره یک راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۹۲ یکی از شرایط را دارا باشند.

مصاحبه علامه روزانه

مصاحبه علامه پردیس

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا