اخبار همایش ها و کارگاه های علمی

برگزاری همایش «ضرورت تحول در حقوق بین‌الملل خصوصی ایران»

81-11.jpg

سایت حقوقی دادآور
دانشکده حقوق پردیس فارابی دانشگاه تهران به مناسبت هشتادمین سال تصویب مقررات حقوق بین الملل خصوصی ایران اولین همایش «ضرورت تحول در حقوق بین‌الملل خصوصی ایران» را اسفند ماه سال جاری برگزار می‌کند.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بدین وسیله از اساتید، صاحب نظران و پژوهشگران دعوت می‌شود:
 

۱. طرح یا چکیده مقاله خود را در حدود ۲۵۰ کلمه به صورت تایپ شده در محیط Word، همراه با نام و نام خانوادگی، درجه علمی و شغل نویسنده، نشانی پستی و الکترونیکی و تلفن تماس تا تاریخ ۱۵ /۴/ ۱۳۹۳ از طریق پست الکترونیکی به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
 
 
۲. در صورت تایید طرح یا چکیده مقاله از نویسندگان درخواست خواهد شد تا متن مقاله خود را جهت بررسی نهایی حداکثر تا تاریخ ۱۵ /۸/ ۱۳۹۳ از طریق پست الکترونیکی به دبیرخانه همایش ارسال کنند. تأیید طرح یا چکیده مقاله لزوما به معنای تایید مقاله نخواهد بود.
 
 
۳. نتیجه داوری مقالات تا تاریخ ۱۵ /۱۰/ ۱۳۹۳ به نویسندگان اعلام خواهد شد.
 
 
۴. مقالات ارسالی باید صرفا برای این همایش نوشته شده و پیش تر در همایش دیگری ارائه و یا در نشریه دیگری به چاپ نرسیده باشد. همچنین آنها باید در چارچوب محورهای همایش بوده و متضمن پیشنهادهای کاربردی برای رفع مشکلات آن حوزه باشد.
 
 
۵. مقالات برگزیده همایش در شماره ویژه مجله علمی – پژوهشی حقوق خصوصی پردیس فارابی دانشگاه تهران منتشر خواهد شد.
 
 
نشانی دبیرخانه همایش: قم، بلوار دانشگاه (جاده قدیم تهران)، پردیس فارابی دانشگاه تهران، دانشکده حقوق.
نشانی پست الکترونیکی دبیرخانه همایش: ipil.conf@ut.ac.ir

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا