اخبار همایش ها و کارگاه های علمی

برگزاری اولین کارگاه آموزشی حقوق کودک با مشارکت یونیسف

10000.jpg

سایت حقوقی دادآور
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از برگزاری اولین کارگاه آموزشی روش‌های استاندارد جمع‌آوری، تحلیل داده و گزارش دهی درباره مسایل کودک با همکاری یونیسف و مشارکت و حضور کارشناسان نهادها و سازمان‌های ذیربط در حوزه حقوق کودک خبر داد.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مظفر الوندی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در این رابطه گفت:

این کارگاه از روز یکشنبه – ۱۸ خرداد ماه – به مدت ۳ روز و در مرکز مطالعات وزارت امور خارجه برگزار می شود.

 
وی افزود: در این کارگاه سه روزه شرکت کنندگان با شیوه های گزارش نویسی بین المللی آشنا می شوند و یکی از اساتید حوزه حقوق کودک از کشور انگلستان به دعوت یونیسف در این کارگاه حضور دارد و سایر مباحث توسط اساتید و صاحبنظران ایرانی ارایه می شود.
 
الوندی از ارایه مباحثی چون تاریخچه کنوانسیون حقوق کودک، آشنایی با ساختار کمیته حقوق کودک سازمان ملل، بررسی توصیه های کلی کمیته حقوق کودک در مورد گزارشهای ارسالی ایران و روشهای گردآوری اطلاعات مورد نیاز در این کارگاه سه روزه خبر داد.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا