اخبار آزمون ها

ایجاد ۲۴ رشته دکتری در واحدهای دانشگاه آزاد

شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ایجاد ۲۴ رشته تحصیلی دوره دکتری را در ۱۱ واحد دانشگاه آزاد اسلامی تصویب کرد.

 

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این شورا با ایجاد رشته‌های تحصیلی دوره دکتری مدیریت آموزشی در واحد خوراسگان، الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی، حقوق گرایش‌های خصوصی، عمومی و بین‌الملل عمومی، مهندسی آب گرایش‌های آب، خاک و سازه و مهندسی متالورژی و مواد در واحد نجف آباد دانشگاه آزاد اسلامی موافقت کرد.

 

همچنین شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد رشته‌های تحصیلی دوره دکتری زیست‌شناسی میکروبیولوژی در واحدکرج، کلام و مهندسی کامپیوتر -هوش مصنوعی در واحد علوم و تحقیقات تهران، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری در واحدسمنان، زیست شناسی فیزیولوژی گرایش‌های جانوری و گیاهی در واحد دامغان، مهندسی صنایع برنامه‌ریزی و مدیریت تولید و مهندسی کامپیوتر سیستم‌های نرم‌افزاری در واحد قزوین، الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی و حقوق کیفری و جرم شناسی در واحد قم، شیمی گرایش‌های تجزیه و آلی در واحد کرمان، آموزش زبان انگلیسی و حقوق کیفری و جرم شناسی در واحد قشم و روانشناسی سلامت در مرکز بین‌الملل کیش دانشگاه آزاد موافقت کرد.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا