اخبار کتاب

انتشارات خرسندی با ۴۰ اثر جدید به نمایشگاه آمده است

هادی طالع‌خرسند، مدیر مسوول انتشارات خرسندی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ضمن بیان این مطلب درباره هدف و رویکرد حضور در نمایشگاه بیست و ششم عنوان کرد: باتوجه به رخدادهای دو سال قبل و افزایش بهای کاغذ و در پی آن گرانی کتاب مانند سایر ناشران با هدف ادامه بقا در نمایشگاه حاضر می‌شویم.

وی دومین هدف حضور در این عرصه فرهنگی را بررسی نیازهای تخصصی حوزه‌های کاری این مرکز نشر، شناخت معایب تولیدات و برطرف ساختن آن‌ها دانست و گفت: در نمایشگاه کتاب در راستای موشکافی نیازهای حوزه کاری‌مان و حرکت به سوی تولیدات بیشتر در زمینه برطرف کردن کمبودها حضور خواهیم یافت.

خرسند رونمایی از ترجمه هشت جلد از مجموعه ۴۰ جلدی «جواهر الکلام» اثر آیت‌الله شیخ محمدحسین نجفی که در حوزه فقهی ـ حقوقی تالیف شده است از  ویژه برنامه‌های انتشارات خرسندی اعلام کرد و گفت: ترجمه چهار جلد از این کتاب در مبحث قصاص و چهار جلد در بحث حدود که به کوشش دکتر اکبرنایب‌زاده پدید آمده، قرار است  جمعه، ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور مترجم کتاب در غرفه انتشارات خرسندی رونمایی شود.

مدیر مسوول انتشارات خرسندی کتاب‌های «حقوق بین‌الملل سازمان‌های غیر دولتی» اثر دکتر غلام‌عباس قاسمی، «قانون آیین دادرسی کیفری فرانسه» با ترجمه عباس تدین، «متون آیین دادرسی کیفری به زبان فرانسه» اثر دکتر سیدمحمد معینیان، «بنیان‌های حقوق محیط زیست فرانسه» ترجمه‌ای از دکتر علی مشهدی و «حق برآموزش و تعهدات دولت‌ها» نوشته دکتر مهدی حاتمی را از  تازه‌های نشر انتشارات خرسندی برشمرد که در نمایشگاه کتاب ارایه خواهند شد.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا