اخبار کتاب

انتشارات خرسندی با ۲۰ کتاب جدید به استقبال هفته کتاب می‌رود

سایت حقوقی دادآور
انتشارات خرسندی موفق شد با نشر ۲۰ عنوان اثر جدید در هفته گذشته به استقبال بیست و یکمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برود.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات خرسندی به صورت تخصصی در حوزه تولید و نشر کتاب‌های حقوقی به ویژه مکتوبات دانشگاهی و علمی فعالیت دارد. این مرکز نشر در هفته گذشته ۲۰ عنوان کتاب تخصصی در حوزه حقوق و مباحث حقوق بین‌الملل به چاپ رساند.

«حقوق مسئولیت مدنی و جبران‌ها»، «اقدامات متقابل و مسئولیت بین‌المللی ناشی از منافع جمعی»، «بررسی تحلیلی معاملات فضولی و دعاوی ناشی از آنها» و «حقوق ثبت اسناد» از جمله این آثارند. 

«حقوق مدنی عقود معینه‌ی مختلفه»، «اقدامات متقابل و مسئولیت بین‌المللی ناشی از منافع حقوقی»، «کتاب راهنمای حقوق مجازات اسلامی ۹۲»، «حق تعیین سرنوشت ملت فلسطین» و «بایسته‌های حقوق سازمان‌های بین‌المللی» از دیگر تازه‌های نشر انتشارات خرسندی هستند.

دهمین چاپ «مقدمه علم حقوق»، چاپ سوم دو جلد نخست «لمعه دمشقیه»، چاپ سوم «قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(به انضمام تغییرات قانون اساسی در سال ۱۳۶۸)» از دیگر کتاب‌های تازه منتشر شده به شمار می‌آیند.

انتشارات خرسندی مجموعه تولیدات خود را در هفته کتاب با ۲۰ درصد تخفیف به دانشگاهیان و ۱۰ درصد تخفیف به عموم علاقه‌مندان به فروش می‌رساند. 

بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۵ آبانماه تا دوم آذرماه امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا