اخبار کتاب

انتشارات خرسندی با تخفیف‌ ۱۰ درصدی از هفته کتاب استقبال می‌کند

سایت حقوقی دادآور
انتشارات خرسندی که در حوزه کتاب‌های حقوق فعالیت تخصصی دارد، مجموعه آثار خود را در آستانه هفته کتاب با ۱۰ درصد تخفیف به‌فروش می‌رساند./
هادی طالع خرسند، مدیر انتشارات خرسندی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد:
عموم علاقه‌مندان با ۱۰ درصد و دانشگاهیان با ۲۰ درصد تخفیف می‌توانند تولیدات این مرکز نشر را تهیه کنند.

وی افزود: این تخفیف شامل همه خریدارانی می‌شود که به‌صورت مستقیم به دفتر مرکزی انتشارات خرسندی در خیابان انقلاب اسلامی مراجعه می‌کنند. 

خرسند، پرفروش‌ترین کتاب هفته گذشته این مرکز نشر را «مقدم علم حقوق» تالیف دکتر حسن ره‌پیک دانست که اثری دانشگاهی است و دهمین چاپ خود را تجربه می‌کند.

مدیر انتشارات خرسندی گفت: در کنار هفته کتاب در نمایشگاه کتاب‌های دانشگاهی حضور داریم و آثارمان را دست کم با تخفیف ۲۰ درصدی به فروش می‌رسانیم.

وی از برپایی نشستی درباره «حقوق و تعهدات پدیدآورنده و ناشر در قراردادهای نشر آثار» خبر داد که به همت انجمن ناشران دانشگاهی، انجمن مالکیت فکری و برخی تشکل‌های این حوزه در هفته آینده برگزار خواهد شد و گفت: اطلاعات دقیق‌تر درباره زمان و مکان این نشست هنوز مشخص نشده‌است. 

دفتر انتشارات خرسندی در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۲ فروردین، پایین‌تر از لبافی‌نژاد، کوچه مینا شماره ۲۰ قرار دارد.

بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۵ آبانماه تا دوم آذرماه امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا