اخبار آزمون ها

اطلاعیه شماره یک جذب اختصاصی نوبت اول ۱۳۹۴

سایت حقوقی دادآور

به اطلاع داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات، مصوب ۲۸/۰۲/۱۳۹۲، می‌رساند زمان آغاز مصاحبه‌ها، روز شنبه مورخ ۲۴/۰۵/۱۳۹۴ خواهد بود؛ داوطلبان لازم است نکات زیر را مدنظر قرار دهند:

· ملاک قبولی در مصاحبه‌های جذب اختصاصی سال جاری با توجه به ظرفیت موردنیاز قوه قضائیه، نمره تراز داوطلبان خواهد بود.

· دعوت از داوطلبان علاوه بر ارسال پیامک به ‌صورت تلفنی و از طریق شماره تماس‌هایی است که زمان ثبت‌نام در سامانه جذب اختصاصی، وارد نموده‌اند.

· زمان شروع مصاحبه، در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳ و پنجشنبه ساعت ۷:۳۰ صبح، خواهد بود.

 

مدارک موردنیاز در روز مصاحبه:

۱. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.

۲اصل و تصویر کارت ملی.

۳. اصل و تصویر تمام مدارک تحصیلی (کارشناسی و بالاتر برای داوطلبان دانشگاهی / سطح ۲ و بالاتر برای داوطلبان حوزوی).

الف- برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل می­ باشند، علاوه بر مدارک مقاطع قبلی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و اصل و تصویر کارت دانشجویی نیز الزامی است.

ب- درصورتی‌که داوطلب، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد است و فقط واحد درسی مربوط به پایان‌نامه برای او باقی‌مانده است، باید از آموزش دانشگاه مربوطه، گواهی مبنی بر اینکه نامبرده تمامی واحدهای آموزشی خود را پشت سرنهاده و فقط واحد درسی پایان‌نامه برای او باقی‌مانده است، اخذ نماید و در روز مصاحبه به دبیر جلسه تحویل دهد.

۴اصل پروانه وکالت و تصویر صفحه مشخصات آن برای وکلای دادگستری.

۵گواهی تأیید ۵ سال سابقه کاری متوالی و مؤثر به‌عنوان مشاور یا وکیل پایه‌یک دادگستری از مرجع ذی‌ربط برای وکلای دادگستری.

۶. اصل گواهی رتبه‌های اول تا دهم آزمون وکالت کانون‌های استانی و رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکز امور مشاوران و وکلای قوه قضائیه و آزمون وکالت کانون مرکز، به تأیید مراجع مربوط.

ملاحظات:

۱- داوطلبانی که در روز مصاحبه مدارک مندرج در این اطلاعیه را به همراه نداشته باشند از شرکت در مصاحبه منع خواهند شد.

۲- تمامی مدارک فوق باید در برگه­های سایز A4 تهیه‌شده باشند.

۳- در خصوص بند ۵ به اطلاع وکلاء و مشاوران محترم دادگستری می­رساند، شرط دعوت به مصاحبه، ارائه گواهی با مندرجات مذکور دربند مورداشاره است. این دسته از داوطلبان باید گواهی مربوط را از طریق شماره دورنگار ۸۸۱۹۹۵۱۹-۰۲۱ به اداره کل آزمون و جذب ارسال نمایند.

شماره تماس روابط عمومی:

داوطلبان می­توانند همه‌روزه از طریق شماره تماس‌های زیر از ساعت ۸ الی ۱۴ سؤالات خود را مطرح نمایند: ۸۸۱۹۹۵۱۹ و ۸۸۱۹۹۵۲۰-۰۲۱.

محل مصاحبه:

تهران- تقاطع خیابان سمیه و خیابان حافظ روبروی دانشگاه امیرکبیر ساختمان شماره ۳ قوه قضائیه(معاونت منابع انسانی) طبقه نهم.

به نقل از سایت معاونت آموزش قوه قضاییه

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا