ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان

در . ارسال به گوناگون

یک وکیل دادگستری در یادداشتی با عنوان «از نظاره‌گری اعدام تا نجات انسان» تاکید می‌کند که نظاره‌گری مردم در تماشای اعدام هرگز کارکرد مثبتی در ارعاب و پیشگیری از جرم نداشته، بلکه آثار سوءیی نیز در جامعه داشته است.

پرینت

غول ساختمان‌سازی، استقلال را می‌خرد؟

در . ارسال به گوناگون

اواخر هفته گذشته بود که انتشار یک تصویر در یکی از صفحات شخصی فرهاد مجیدی در شبکه‌های مجازی همه نگاه‌ها را به خود معطوف کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از «ورزش سه»، فرهاد مجیدی در آن تصویر ادعا کرده بود که خبرهای خوشی برای استقلال در راه است و احتمالا این اخبار بی‌ارتباط با شخصی که در آن عکس کنار فرهاد مجیدی ایستاده نبوده است؛ فردی که «برایان اعتماد» نام دارد و از ابتدای انتشار این عکس گمانه‌زنی‌های فراوانی پیرامون او و اهدافش به وجود آمد.

پرینت

خدمت اجباری سربازی مهمترین عامل فرار سربازان

در . ارسال به گوناگون

یک مقام قضایی گفت: یکی از عوامل فرار از خدمت، اجباری بودن سربازی در زمان صلح است.

به گزارش خبرگزاری مهر، جعفر طلایی در مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم گفت: قانون وظیفه اجباری در ۹ آبان سال ۱۲۹۴ تصویب‌شده و امروز یکی از دغدغه‌های جوانان محسوب می‌شود.

پرینت

چرا محو خشونت علیه زنان مهم‌است؟

در . ارسال به گوناگون

1448459824602_1.jpgامروز 25 نوامبر «روز جهانی محو خشونت علیه زنان» است؛ روزی که سازمان ملل آن را به نام «روز نارنجی» نامگذاری کرده و از همه خواسته که از امروز (25 نوامبر یا 4 آذر) تا 16 روز آینده (10 دسامبر یا 20 آذر) کمپینی نارنجی راه بیندازند. البته جز این، سازمان ملل و بان‌کی مون دبیر کل این سازمان بیست و پنجم هر ماه را روز نارنجی می‌دانند و تلاش می‏‌کنند آگاهی‌بخشی درباره خشونت علیه زنان در صدر اخبار جهان باشد؛ اما حالا چرا اینقدر موضوع خشونت علیه زنان اهمیت دارد؟

پرینت

10 مرد شیطان‌صفت، لقب هولناک‌ترین کودک‌آزارهای تاریخ جنایی جهان

در . ارسال به گوناگون

سایت حقوقی دادآور

10 مرد شیطان‌صفت، لقب هولناک‌ترین کودک‌آزارهای تاریخ جنایی جهان را به خود اختصاص داده‌اند. این مردان خطرناک هر کدام داستان‌های جداگانه‌ای در جرایم سیاه خود دارند که هیولای درونشان را نمایان می‌کند. پلیس اف‌بی‌آی با همکاری پلیس و بازرسان مناطق مختلف این جنایتکاران را دستگیر و دادگاهی کرده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه «ایران» به معرفی این مجرمان پرداخته است:

پرینت

شهروندان با چه شماره تلفن‌هایی می‌توانند متخلفان صنفی را نقره داغ کنند؟

در . ارسال به گوناگون

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، کارشناسان اجتماعی و جامعه شناسان معتقدند ساماندهی حال و هوای بازار و تنظیم آن به مشارکت مردم و همیاری با دستگاه‌های نظارتی بازمی‌گردد اما پای صحبت‌های مردم که می‌نشینی اگرچه گاهی دل خوشی از رسیدگی‌ها و نظارت‌ها ندارند اما باز هم امید دارند و با اشتیاق حاضرند با اعلام شکایت سهمی در تنظیم بازار داشته باشند.

پرینت

مهمترین نسل‌کشی‌های تاریخ

در . ارسال به گوناگون

سایت حقوقی دادآور

شاید تا کنون، بارها و بارها، کلمه نسل‌کشی را از رسانه‌ها شنید‌ه باشید‌؛ روید‌اد‌ی که یک تراژد‌ی تمام‌عیار، محسوب می‌شود‌، اما بیایید‌ یک‌بار به‌صورت تخصصی این موضوع را بررسی کنیم.

پرینت

تصاویری شگفت‌انگیز از گذرنامه کانادایی

در . ارسال به گوناگون

گذرنامه کانادا که چهارمین گذرنامه قدرتمند جهان است و با در اختیار داشتن آن می‌توان به 154 کشور دنیا بدون دریافت ویزا سفر کرد، به‌تازگی با تغییرات بسیاری مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، خبرآنلاین با انتشار تصاویر زیر، ادامه داد: مدت اعتبار این گذرنامه از پنج سال به 10 سال افزایش یافت و به‌جای استفاده از تصویر چاپی، نسخه الکترونیک تصویر شخص در تراشه الکترونیکی این گذرنامه قرار می‌گیرد.

پرینت

برنامه‌ای برای خرید سربازی نداریم/ دوتابعیتی‌ها هم باید به سربازی بروند

در . ارسال به گوناگون

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تکذیب خبر امکان خرید سربازی برای مشمولان مقیم خارج از کشور گفت: برنامه‌ای برای خرید سربازی چه در داخل و چه در خارج از کشور برای مشمولان اعم از غایب و غیر غایب نداریم.

پرینت

قیمت خانه‌های رؤیایی تهران + عکس

در . ارسال به گوناگون

طبق اطلاعات درج شده در یک وب‌سایت جستجوی هوشمند ملک در حال حاضر خانه‌هایی با قیمت‌های خاصی در تهران معامله می‌شوند.

به گزارش ایسنا، اقتصادنیوز در ادامه آورده است: یکی از گران‌ترین آپارتمان‌های تهران که آگهی فروش آن در این سایت ثبت شده، در زعفرانیه وجود دارد و دارای ویژگی‌های خاصی است.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط