اخبار آزمون ها

پذیرش دانشجوی ارشد رشته حقوق در پردیس دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس

85-66.jpg

سایت حقوقی دادآور
پردیس دانشگاهی (خودگردان) دانشگاه تربیت مدرس در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته از طریق برگزاری آزمون اختصاصی دانشجو می پذیرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، ثبت‌نام در دوره‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های حقوق جزا و جرم شناسی و زیست شناسی-ژنتیک (علوم زیستی) پردیس دانشگاهی (خودگردان) دانشگاه تربیت مدرس تا ۷ دی ماه از طریق سایت اینترنتی دانشگاه به نشانی http://www.modares.ac.ir ادامه دارد.
 
ادامه تحصیل فارغ التحصیلان کلیه رشته های کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، بلامانع است و در صورت قبولی دانشجو از رشته های کارشناسی غیر مرتبط با رشته کارشناسی ارشد، دانشجو موظف است دروس پیشنیاز لازم را به پیشنهاد گروه آموزشی بگذراند و هزینه دروس پیشنیاز را جداگانه پرداخت کند.
 
با توجه به مقررات آزمون اختصاصی، آزمون رشته هایی که مشمول آزمون کتبی شوند در روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ و آزمون رشته هایی که مشمول مصاحبه علمی و بررسی مدارک شوند مصاحبه علمی آنها در روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۲ برگزار می‌شود.
 
دوره آموزشی کلیه رشته های پردیس خودگردان دانشگاه مشابه دوره های روزانه به صورت آموزشی – پژوهشی خواهد بود و داوطلبان شاغل به تحصیل باید حداکثر تا ۳۰ بهمن ماه به طور قطع فارغ التحصیل شوند.
 
پذیرش دانشجو در این دوره براساس احراز شرایط عمومی، اختصاصی، و کسب حد نصاب لازم در آزمون علمی انجام خواهد شد. حدنصاب لازم در آزمون توسط دانشگاه تعیین می گردد و در صورت عدم احراز آن توسط داوطلبان، پردیس خودگردان موظف به پذیرش و تکمیل ظرفیت در آن رشته نمی باشد.
 
دانشجویان پردیس دانشگاهی (خودگردان) از خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه، وام تحصیلی، یارانه غذای دانشجویی و غیره برخوردار نمی باشند. لیکن، می‌توانند از امکانات آموزشی و کمک آموزشی مانند کتابخانه، مرکز رایانه و مرکز اسناد و مدارک علمی بدون پرداخت هزینه و همچنین از امکانات رفاهی موجود مانند رستوران، مجتمع ورزشی، … به هزینه شخصی و طبق مقررات دانشگاه استفاده کنند.
همچنین پذیرفته شدگان مشمول خدمت وظیفه عمومی از تسهیلات معافیت تحصیلی بهره مند خواهند شد.
 
میزان شهریه دوره
شهریه تحصیلی دوره -چهار نیمسال- در رشته حقوق جزا و جرم شناسی ۱۶۰ میلیون ریال و رشته ژنتیک ۱۸۰ میلیون ریال است در صورت گذراندن دروس جبرانی، مردودی و … و طولانی شدن دوره ی تحصیل بیش از چهار نیمسال تحصیلی، دانشجو باید شهریه تحصیلی دوره مازاد را وفق مقررات دانشگاه جداگانه پرداخت نماید.
 
داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات امور ثبت نام الکترونیکی می توانند با شماره تلفن ۸۸۹۷۶۷۸۶ و ۸۸۹۷۶۹۸۷ تماس حاصل کنند.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا