اساتید حقوق

جعفر کوشا

سایت حقوقی دادآور

نام : جعفر ـ نام خانوادگی: کوشا

در سال ۱۳۳۸ خورشیدی در تهران متولد شدم.
در سال ۱۳۵۶ خورشیدی در رشته حقوق قضائی دانشکده حقوق دانشگاه تهران پذیرفته شدم .
در سال ۱۳۶۳ با رتبه ممتاز (از دانشکده حقوق دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی (لیسانس) فارغ التحصیل و سپس در سال ۱۳۶۳ در رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) پذیرفته و در دانشکده حقوق دانشگاه تهران ادامه تحصیل و هم زمان در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی نیز پذیرفته ولی بلحاظ تقارن از این رشته تحصیلی انصراف داده و در سال ۱۳۶۷ خورشیدی مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران را اخذ نمودم.
پس از اتمام دوران سربازی نیز به قضاوت مشغول و در سال های ۱۳۶۵ ـ ۱۳۶۹ در این سمت مشغول بودم و سپس در سال ۱۳۶۹ به دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی منتقل شدم و در سال ۱۳۷۲ در مون پله فرانسه موفق به اخذ فوق لیسانس در رشته حقوق جزا و جرم شناسی شدم و سپس در سال ۱۳۷۵ در شهر مون پله فرانسه رساله دکتری در حقوق جزا و جرم شناسی را دفاع و موفق به اخذ درجه دکتری شدم.
از سال ۱۳۷۵خورشیدی (سال بازگشت به ایران ) بعنوان عضو هیأت علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی تاکنون مشغول به تدریس می باشم در مقاطع کارشناسی ـ کارشناسی ارشد ـ دکتری دروس حقوق جزای اختصاصی ـ حقوق جزای اختصاصی تطبیقی تدریس می گردد.
ضمناً در دانشکده حقوق دروس حقوق جزای اختصاصی ـ حقوق جزای عمومی ـ حقوق جزای اختصاصی تطبیقی در مقطع کارشناسی ارشد ـ دکتری تدریس می گردد.
دانشگاه مفید ـ دانشگاه آزاد اسلامی دانشکده حقوق واحد مرکزـ واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ـ دانشگاه امام صادق (ع ) ـ مدرسه عالی شهید مطهری …
وکیل پایه یک دادگستری نیز ارسال ۱۳۷۸ نیز می باشم.
در ضمن سردبیری نامه حقوقی مفید وابسته به دانشگاه مفید نیز بعهده اینجانب است و مسئولیت انجمن ایرانی جرم شناسی وابسته به وزارت علوم و تحقیقات فناوری از سال ۱۳۸۱ تاکنون بعهده اینجانب است.
مؤلف کتاب جرایم علیه عدالت قضایی نیز می باشم مقالات متعددی در نشریات حقوقی نیز به نام اینجانب چاپ شده است. در ضمن در همایش های داخلی و بین المللی در موضوعات جرم شناسی ـ پزشکی قانونی ـ حقوق جزا… سخنرانی داشته ام.

 به نقل از سایت انتشارات مجد

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا