اخبار آزمون ها

افتتاح دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی

سایت حقوقی دادآور

دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی با حضور رئیس موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

 

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، همزمان با افتتاح رسمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی، جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دانشکده ادبیات وعلوم انسانی برگزار شد.

 

دکتر محمدعلی سبحان اللهی سرپرست دانشگاه خوارزمی در این برنامه با اشاره به تصویب برنامه راهبردی دانشگاه در هیات امنا خاطر نشان کرد: استفاده از فرصت ها برای توسعه دانشگاه، بین المللی کردن دانشگاه و به هم پیوستگی پردیس های تهران و کرج دانشگاه ، افزایش فضای فیزیکی دانشگاه، جذب نیروهای نخبه و واجد شرایط برای کمک به ارتقاء سطح علمی دانشگاه، توجه به برنامه عملیاتی و تعیین اهداف در برنامه راهبردی مورد توجه است.

در ادامه، دکتر حسین ابراهیم آبادی رئیس موسسه مطالعات فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سخنانی در خصوص رشته های میان رشته ای مواردی را مطرح و بر جدی گرفتن مطالعات میان رشته ای تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی وی اظهار کرد: اولین گام گفتگو است؛ گفتگو بین اساتید رشته های مختلف، گفتگو بین دانشگاه های مختلف و رفتن به سمت پژوهش های مشترک. چرا که میان رشته ای قبل از اینکه برنامه باشد یک تفکر و گفتگوی میان رشته ای است.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا