اخبار آزمون ها

اعلام نتایج دوره‌های بدون آزمون ارشد و تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

154-10.jpg

سایت حقوقی دادآور
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه خبر داد.
دکتر ناصر اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر گفت:

داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت دوره‌های دکتری تخصصی می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.

وی با بیان اینکه پذیرفته‌شدگان باید در روز شنبه سوم اسفند به واحدهای محل قبولی مراجعه و نسبت به ثبت‌نام قطعی خود اقدام کنند، اظهار کرد: پذیرفته شدگان باید اصل مدرک کارشناسی ارشد (در صورت آماده نبودن مدرک کارشناسی ارشد گواهی موقت )، اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن، شش قطعه عکس ۴×۳ و مدرکی که وضعیت نظام وظیفه پسران را مشخص کند، را به همراه داشته باشند.

اعلام نتایج دوره‌های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد همچنین از اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره‌های کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه خبر داد و افزود: پذیرفته شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.
وی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان باید در روز شنبه سوم اسفند ماه به واحدهای محل قبولی مراجعه کنند.
مشاور رییس دانشگاه آزاد درخصوص زمان اعلام نتایج فارغ‌التحصیلان ممتاز رتبه‌های اول و دوم واحدهای دانشگاهی که در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ شرکت کرده‌اند، گفت: این دسته از داوطلبان نیز می‌توانند در تاریخ مذکور به سایت www.azmoon.com مراجعه و از وضعیت خود مطلع شوند.
وی با بیان اینکه زمان ثبت نام فارغ التحصیلان ممتاز نیز در روز شنبه سوم اسفند سال جاری خواهد بود، تصریح کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود در صورت مواجه شدن با سوال یا ابهامی به جای مراجعه حضوری به مرکز آزمون سوال خود را از طریق پایگاه الکترونیکی www.pubr-azmoon.com سوال خود را مطرح کنند.

مدیریت

سایت حقوقی دادآور به ارگان یا نهاد دولتی وابستگی ندارد. این سایت به همت مؤسسه حقوقی حق ستان دادآور از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است.  سایت حقوقی دادآور، رسالت بحث و بررسی در خصوص مسائل علمی رشته حقوق و نشر اخبار این رشته را به عهده دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا