ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

شماره تلفن ۱۳۵ ویژه ارتباط با تعزیرات کشور شد

در . ارسال به گوناگون

سایت حقوقی دادآور

رییس سازمان تعزیرات کشور از اختصاص شماره تماس ۱۳۵ ویژه ارتباط مردم با تعزیرات خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر،علی جمشیدی صبح یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه سه معاون جدید تعزیرات که با حضور وزیر دادگستری برگزار شد گفت: امروز ۱۰۰ روز است که در تعزیرات مسئول شده ام و باید بگویم که به دلیل خدمت رسانی مستقیم به مردم در تعزیرات واقعا این نوع خدمت رسانی لذت بخش است. 

وی با اشاره به فعالیت ۱۲ کمیته تخصصی در تعزیرات افزود: شماره تماس ۱۳۵ طی نامه وزیر دادگستری به وزیر ارتباطات ایجاد شده تا مردم مستقیم با تعزیرات مرتبط شوند. البته اقداماتی انجام شده تا بتوانیم به مردم هم مشاوره دهیم.

معاون وزیر دادگستری گفت: در بخش دیگری از کمیته های تخصصی موضوع ارزیابی تخصصی آرا ء تعزیرات را در دستور کار قراردادیم و همچنین می خواهیم به نوعی آیین دادرسی تعزیرات حکومتی را با همکاری مجلس تدوین کنیم.

جمشیدی در ادامه گفته های خود از ایجاد نرم افزارهای دقیق و شفاف برای هرگونه خرید درون سازمانی خبر داد و گفت: ارزشیابی عملکرد شخصی در سازمان به ارزشیابی و درجه بندی عملکرد استانها ارتقا یافته و میزان مقایسه استان نمونه خواهد بود.

رییس تعزیرات کشور گفت: با موافقت وزیر دادگستری قرار شد اداره کل پیشگیری از قاچاق و تخلفات را ایجاد کرده تا با این نگاه بهتر وارد شویم.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط