ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

اجراي طرح برخورد با فروشندگان گوشيهاي تلفن همراه سرقتي و تقلبي

در . ارسال به گوناگون

سرهنگ محمديان گفت: همزمان با اجراي طرح برخورد با فروشندگان گوشيهاي تلفن همراه سرقتي و تقلبي در محدوده خيابان جمهوري يکصد متهم شناسايي و دستگير شدند.
به گزارش خبرنگار آريا، سرهنگ عباسعلي محمديان رئيس پليس آگاهي تهران در حاشيه اجراي طرح برخورد با فروشندگان گوشيهاي تلفن همراه تقلبي و مسروقه در محدوده خيابان جمهوري و حافظ اظهار داشت: يکي از سوالاتي که هميشه از سوي شهروندان مطرح شده اين است که سرنوشت تلفن هاي همراه مسروقه که از شهروندان به سرقت مي رود، چه مي شود؟ از آنجا که اکثر سارقان تلفنهاي همراه مسروقه را به مالخران ام فروخته و سرانجام با جعل کارتن و شماره سريال از سوي مالخران، به شهروندان فروخته مي شود، پليس موظف است اين موضوع را پيگيري کرده و اقدام به رديابي تلفن هاي همراه مسروقه کند.
وي ادامه داد: بنا به درخواست شهروندان و شکايتهاي ارائه شده از سوي کسبه و اهالي محدوده خيابانهاي جمهوري و حافظ، مبني بر تجمع فروشندگان گوشيهاي تلفن همراه مسروقه و تقلبي، پليس آگاهي تهران بزرگ اقدام به اجراي طرح برخورد با فروشندگان گوشيهاي تلفن همراه سرقتي و تقلبي کرد.
رئيس پليس آگاهي تهران افزود: در ابتداي اين طرح ماموران پليس آگاهي پايتخت به صورت نامحسوس اقدام به مستندسازي و شناسايي چهره اين افراد که در برابر يکي از مجتمعهاي اين محدوده تجمع کرده و اقدام به خريد و فروش دستگاههاي تلفن همراه مسروقه و تقلبي مي کنند کرده و با حضور نيروهاي گشت يگان امداد و پليس پيشگيري تهران بزرگ اين افراد را دستگير کردند.
وي با اشاره به نحوه اجراي طرح گفت: در ابتدا ماموران پليس پايتخت با بررسيهاي نامحسوس موفق به شناسايي اين افراد که بعضا مالخر و سارق اموال مسروقه هستند و در پياده رو تجمع کرده و ضمن سد معبر اقدام به توزيع گوشيهاي تلفن همراه مسروقه، تقلبي و يا کارتنها و شماره سريال هاي جعلي مي کنند را طي يک عمليات ضربتي در کوتاهترين زمان ممکن بيش از 100 نفر از اين افراد را بازداشت کرد.
سرهنگ محمديان در ادامه ضمن توصيه به شهروندان در خصوص دقت در زمان خريد تلفن همراه، تاکيد کرد: شهروندان و خريداران گوشيهاي تلفن همراه مراقب باشند هنگام خريد به مراکز معتبر مراجعه کرده و در زمان تحويل کالا، مشخصات، شماره سريال و کد فاکتور را بررسي نمايند و همچنين از وجود هولوگرام معتبر در روي کارتن دستگاه اطمينان پيدا کنند.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط