ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

چگونگي تشخيص عناصر واقعي پليس از ماموران قلابي

در . ارسال به گوناگون

سایت حقوقی دادآور

ماموران قلابي در جريان بازرسي، جلب و دستگيري از ارايه حكم قضايي خودداري كرده، در حالي كه ماموران واقعي حكم ماموريت  خود را به افراد  ارايه  مي‌دهند.
كارت شناسايي پرسنل نيروي انتظامي فقط معرفي‌كننده استخدام افراد در نيروي انتظامي است نه نشانه حكم ماموريت، بنابراين از ماموران بخواهيد حتما حكم ماموريت خود را نشان  دهند.


ماموران قلابي تلاش دارند اسلحه، بي‌سيم و يا دستبند خود را به رخ بكشند و افراد را بترسانند در حالي كه ماموران واقعي نيازي به چنين تظاهري ندارند. بسيار معقول و منطقي و بدون افراط و تفريط از تجهيزات مذكور استفاده   مي‌كنند.
ماموران قلابي، تلاش مي‌كنند تا در سريع‌ترين زمان ممكن اقدامات خود را انجام داده و از محل دور شوند. به همين دليل دستپاچگي و سراسيمگي در اعمال‌شان مشهود است در حالي كه ماموران واقعي به دقت در كار، بيش از سرعت اهميت مي‌دهند. به همين دليل با آرامش خاطر به كار  مي‌پردازند.
ماموران قلابي برخلاف ژست ظاهري، در هر صحنه‌اي به كرات مرتكب قانون شكني مي‌شوند در حالي كه ماموران واقعي مجري قانون هستند و اجازه قانون شكني را به خود و ديگران   نمي‌دهند.
ماموران قلابي براي اينكه قدرت عكس‌العمل را از طرف مقابل سلب كنند، تلاش مي‌كنند با ايجاد جو رواني، قدرت تصميم‌گيري طرف مقابل را  دشوار كنند.
ماموران قلابي از ارايه كارت شناسايي خودداري كرده يا كارت نامعلومي را چند لحظه جلوي چشم طرف مقابل مي‌گيرند و فرصت مشاهده  دقيق  را  نمي‌دهند.
٭  ستاد   فرمانده انتظامي تهران بزرگ

 


ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط