ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

انتشارات شهر دانش

در . ارسال به ناشران حقوقی

مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي حقوقي شهر دانش يك مؤسسه غير دولتي است که در سال 1373با همت و تلاش آقای دکتر وحید اشتیاق تأسیس گردید و  فعاليت رسمي خود را از سال 1377 آغاز كرد.
هدف مؤسسه، پژوهش در معارف، فنون و دانش حقوق و مطالعه تجارب حقوقي ايران و ساير كشورها و ديگر نظامهاي حقوقي و تعاليم شريعت اسلام در جهت ترقي و توسعه نظام حقوقي كشور است.

 

به موجب اساسنامه ، مؤسسه براي نيل به اهداف خود به فعاليتهاي ذيل اقدام مي نمايد: تأسيس و اداره مراكز و گروههاي پژوهشي و پژوهشكده حقوق. اجراي طرحهاي تحقيقاتي حقوقي بر حسب سياستهاي مؤسسه و يا سفارشهاي پذيرفته شده از مؤسسات ديگر . شناسايي و جلب همكاري دانشمندان، محققان، اساتيد و مترجمان و صاحبنظران در رشته هاي مربوطه.تأسيس و اداره كتابخانه تخصصي و تحقيقاتي و پايگاه اطلاع رساني تخصصي.تشكيل انجمنها، كنفرانسها و سمينارها در موضوعات مختلف حقوقي و ايجاد محافلي براي تبادل نظريات علمي و انديشه ها و نقد و بررسي قوانين و مقررات جاري و شيوه هاي اصلاح آنها.انتشار نشريات تخصصي و كتب علمي.تربيت محققان و پژوهشگران و برگزاري دوره هاي آموزشي.برقراري ارتباط با مراكز علمي و فرهنگي داخل و خارج از كشور به منظور همكاريهاي علمي و تبادل آثار و نشريات علمي و فرهنگي.
اين مؤسسه در سال 1377موفق به تأسيس سه گروه پژوهشي در قالب يك پژوهشكده حقوق گرديد و اعتبار اين پژوهشكده در سال 1383 به تأييد شوراي گسترش آموزش عالی وزارت علوم, تحقیقات و فن آوری رسيد.
مؤسسه در سال 1378 انتشار كتاب را آغاز نمود و يكي از ناشران كتب تخصصي حقوقي با رويكرد پژوهشي است.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط