ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

راه‌کارهایی سریع و کم هزینه جهت یادگیری زبان‌

در . ارسال به مقالات مفید

سایت حقوقی دادآور

برای بسیاری از دانشجویان یافتن راه‌حلی سریع و کم هزینه جهت یادگیری زبان‌های مختلف آن هم به صورت رایگان و از سوی دانشگاه‌های معتبر خبر خوبی خواهد بود.

 

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در فهرست زیر که از پایگاه خبری "گاردین" منتشر شده تعدادی از این دانشگاه‌ها معرفی شده اند.

 

در این راستا مرکز زبان دانشگاه نیوکاسل انگلیس 40 دستگاه رایانه مجهز به نرم‌افزارهای آموزش زبان و 24 کانال ماهواره‌ای به 17 زبان و همچنین آرشیوی از 800 فیلم به زبان خارجی دارد. راه‌حل دیگر استفاده از وب‌سایت‌های آموزش آنلاین است.

 

به عنوان مثال بخش آموزش زبان پایگاه اینترنتی «بی بی سی» گزینه خوبی برای آغاز کار است. همین طور می‌توانید با مراجعه به وب‌ سایت‌هایی نظیر Effective language learning و Elanguage school به منابع عظیمی از ویدئوها و دروس رایگان آموزش زبان دسترسی پیدا کنید. بسیاری از زبان آموزان همچنین وارد سایت‌های آنلاین شده و می‌توانند با افرادی که به زبان مادری سخن می‌گویند صحبت کنند.

 

و اما دانشگاه‌هایی که دروس آنلاین و رایگان زبان ارائه می‌دهند عبارتند از:

1- دانشگاه آستون که 7 زبان را در رده‌های مختلف آموزش می‌دهد، 2-دانشگاه برونل که کلاس‌های آن هفته‌ای دو ساعت است و برای اعضا و فارغ‌التحصیلان تخفیف قائل می‌شود، 3-دانشگاه شهر لندن که به آموزش رایگان زبان‌های آلمانی، فرانسه و اسپانیایی می‌پردازد 4 -دانشگاه اسکس که دانشجویان می‌توانند به صورت پاره‌ وقت و آنلاین در این دانشگاه زبان بیاموزند.

 

از سایر دانشگاه‌ها نیز در این زمینه می‌توان به دانشگاه آکسفورد بروکس، دانشگاه ساندرلند، دانشگاه ادینبورگ و دانشگاه پورت موث اشاره کرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط