ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

انتشارات خرسندی با 20 کتاب جدید به استقبال هفته کتاب می‌رود

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور
انتشارات خرسندی موفق شد با نشر 20 عنوان اثر جدید در هفته گذشته به استقبال بیست و یکمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برود.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات خرسندی به صورت تخصصی در حوزه تولید و نشر کتاب‌های حقوقی به ویژه مکتوبات دانشگاهی و علمی فعالیت دارد. این مرکز نشر در هفته گذشته 20 عنوان کتاب تخصصی در حوزه حقوق و مباحث حقوق بین‌الملل به چاپ رساند.

«حقوق مسئولیت مدنی و جبران‌ها»، «اقدامات متقابل و مسئولیت بین‌المللی ناشی از منافع جمعی»، «بررسی تحلیلی معاملات فضولی و دعاوی ناشی از آنها» و «حقوق ثبت اسناد» از جمله این آثارند. 

«حقوق مدنی عقود معینه‌ی مختلفه»، «اقدامات متقابل و مسئولیت بین‌المللی ناشی از منافع حقوقی»، «کتاب راهنمای حقوق مجازات اسلامی 92»، «حق تعیین سرنوشت ملت فلسطین» و «بایسته‌های حقوق سازمان‌های بین‌المللی» از دیگر تازه‌های نشر انتشارات خرسندی هستند.

دهمین چاپ «مقدمه علم حقوق»، چاپ سوم دو جلد نخست «لمعه دمشقیه»، چاپ سوم «قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(به انضمام تغییرات قانون اساسی در سال 1368)» از دیگر کتاب‌های تازه منتشر شده به شمار می‌آیند.

انتشارات خرسندی مجموعه تولیدات خود را در هفته کتاب با 20 درصد تخفیف به دانشگاهیان و 10 درصد تخفیف به عموم علاقه‌مندان به فروش می‌رساند. 

بيست و يكمين دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران از 25 آبانماه تا دوم آذرماه امسال در سراسر كشور برگزار می‌شود.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط