ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

رونمایی كتاب مجموعه نظریات مشورتی كمیسیون حقوقی کانون سردفتران

در . ارسال به اخبار کتاب

این كتاب شامل سوالاتی است که سردفتران اسناد رسمی سراسر كشور طی سال‌های 1385 الی 1391 از کمیسیون حقوقی کانون سردفتران و دفتریاران درخواست نظر مشورتی كرده بودند، و در نهایت در قالب كتابی با عنوان مجموعه نظریات مشورتی كمیسیون حقوقی دفتر حقوقی و معاضدت قضایی كانون سردفتران و دفتریاران، منتشر و رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، مسلم آقا صفری عضو هیات مدیره کانون سر دفتران و دفتریاران در حاشیه رونمایی كتاب "مجموعه نظریات مشورتی دفترحقوقی و معاضدت قضایی" گفت: سوالات مطروحه همكاران از كمیسیون حقوقی كانون سردفتران و دفتریاران بیش از 1000 مورد بوده است كه پس از بررسی و احصاء آن، قریب به 650 سوال در قالب كتاب منتشر و در دسترس همكاران و علاقمندان قرار گرفت.

عضو هیات مدیره كانون سردفتران و دفتریاران با تاكید بر مشورتی بودن این نظرات برای سران دفاتر اسناد رسمی تاكید كرد: بی تردید پاسخهای مطروحه به این سوالات مستدل ترین پاسخ ممكن به مقصود قانونگذار با ملاحظه قوانین جاری كشور است كه می تواند برای حقوقدانان، قضات، وكلاء حتی عموم مردم قابل استفاده باشد.

وی ضمن تشكر از یكایك همكارانی كه در پاسخ به این سوالات نهایت دقت و دانش خود را مبذول داشته اند تاكید كرد: كانون سردفتران و دفتریاران در راه تولید علم در حوزه تخصصی دفاتر اسناد رسمی گامهای ارزنده ای برداشته است كه امیدواریم به زودی شاهد نتایج آن باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت بسیار عظیم دفاتر اسناد رسمی در راه اعتلای دانش حقوقی جامعه و كمك به دستگاه قضایی در راستای كاهش پرونده های ورودی به محاكم قضایی از راه ترویج سند رسمی تاكید كرد: امروز نظرات حقوقی كانون سردفتران و دفتریاران، مورد اعتماد بسیاری از محاكم دادگستری و دستگاههای رسیدگی كننده به مسائل مرتبط با حوزه دفاتر اسناد رسمی است و این افتخاری برای دفاتر اسناد رسمی محسوب می‌شود.

كتاب مجموعه نظریات مشورتی كمیسیون حقوقی دفتر حقوقی و معاضدت قضایی كانون سردفتران و دفتریاران به انضمام آراء وحدت رویه كمیسیون وحدت رویه كانون سردفتران و دفتریاران توسط انتشارات كلك سیمین منتشر گردید و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط