ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

«چالش‌های موجود در قانون شهرداری» کتاب می‌شود

در . ارسال به اخبار کتاب

مجموعه مقالات نخستین همایش «چالش‌های موجود در قانون شهرداری» که اسفند ماه سال گذشته برگزار شد به همت موسسه نشر شهر در قالب کتاب منتشر می‌شود.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این مقالات که به همت نادر شکری، دبیر همایش گردآوری و تنظیم شده‌اند به بررسی آسیب‌ها، راهبردها و راهکارهای چالش‌های موجود در قانون شهرداری پرداخته‌اند. 

همایش «چالش‌های موجود در قانون شهرداری» دهم اسفند ماه سال گذشته به همت معاونت حقوقی، شورا و امور مجلس شهرداری تهران و اداره کل تدوین قوانین و مقررات شهرداری تهران برگزار شد.

مسایل اجتماعی و فرهنگی شهری و تبیین جایگاه حقوق شهروندی در پرتو قانون شهرداری، بررسی چالش‌های قانون شهرداری در زمینه شهرسازی و معماری و صنعت ساخت و ساز، بررسی و واکاوی موارد مربوط با حوزه مالی و اداری شهری در قانون شهرداری، تبیین چالش‌ها و معضلات مربوط با حمل و نقل شهری در قانون شهرداری، خدمات شهری و حفظ محیط زیست شهری از منظر قانون شهرداری، واکاوی مسایل مرتبط با عمران شهری با نگاهی بر قانون شهرداری، بررسی جایگاه فن‌آوری‌های نوین شهری در قانون شهرداری و چالش‌های قضایی در قانون شهرداری از محورهای مجموعه مقالات این همایش بودند. 

موسسه نشر شهر نخستین چاپ کتاب «چالش‌های موجود در قانون شهرداری» را با شمارگان هزار نسخه در 571 صفحه در دست چاپ دارد و به زودی روانه بازار کتاب می‌کند.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط