ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

برگزاری دادگاه های صوری (موت کورت) سرمایه گذاری خارجی - لندن 2015

در . ارسال به اخبار همایش ها و کارگاه های علمی

سایت حقوقی دادآور

کمیسیون بین­ الملل کانون وکلای دادگستری درنظر دارد تیمی متشکل از سه نفر (دو نفر ارائه دهنده؛ یک نفر پژوهشگر و یک مربی(اختیاری)) به مسابقات موت کورت سرمایه گذاری خارجی لندن 2015 اعزام نماید.

از کلیه دانشجویان؛ کارآموزان و وکلای علاقه­ مند و آشنا به مباحث سرمایه ­گذاری خارجی و داوری بین­ المللی و مسلط به زبان انگلیسی دعوت می شود تا دهم اردیبهشت ماه سال 1394 جهت ثبت نام در دور ملی مسابقات که در روز پنجشنبه؛ هفدهم اردیبهشت ماه 1394 توسط کانون وکلای دادگستری برگزار می­گردد؛اسامی اعضای تیم خود را همراه با رزومه به هردو آدرس الکترونیکیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدو این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال نمایند.لازم به ذکر است که مسابقات دور ملی به زبان انگلیسی برگزار می­گردد. تیم اول دور ملی شرایط شرکت در مسابقات بین المللی لندن 2015 را دارا می باشد .

 

 

* ثبت­نام و شرکت در دور ملی مسابقه موت کورت هزینه ای برای شرکت کنندگان در برنخواهد داشت.

 

* هیأت داوران مسابقه از اعضای محترم کمیسیون بین الملل کانون وکلا خواهند بود.

 

* هر تیم باید یک بار به عنوان نماینده سرمایه­گذار و یک بار به عنوان نماینده دولت به مدت 30دقیقه در مقابل تیمی دیگر(به قید قرعه) به نقش آفرینی در دیوان داوری مجازی (موت کورت) بپردازد . ضمناً ارائه لایحه کتبی تا روز دهم اردیبهشت سال جاری نیز امتیاز ویژه دارد و برای شرکت در این مسابقه الزامی است.تقسیم بندی طرح مسایل میان ارائه دهندگان؛ پاسخگویی به سوالات داوران؛ تسلط به مطالب، پاسخ به استدلالات طرف مقابل، چگونگی اجرا، هماهنگی تیمی، مدیریت زمان و نیز آشنایی به زبان انگلیسی از جمله محورهای کسب امتیاز در این مسابقات است. به بهترین ارائه دهنده و پژوهشگر نیز جوایزی جداگانه تعلق می گیرد. به اعضای تیم های شرکت کننده گواهی شرکت در مسابقات صادر می­گردد.

 

* تاریخ جلسه معارفه و توضیحات کامل راجع به برگزاری مسابقات متعاقباً پس از انقضای مهلت ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام می­گردد. ضمناً جهت پاسخگویی به هرگونه سوالات و ابهامات می توانید از طریق آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اقدام نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پرونده فرضی؛زمان­بندی؛ طرز تهیه لایحه کتبی و چگونگی برگزاری مسابقات بین­ المللی به سایت http://fdimoot.org/ مراجعه نمایید.

به نقل از سایت کانون وکلای دادگستری مرکز

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط