ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

رییس دادگستری تهران: مردم به اندازه اکسیژن، به احترام نیاز دارند

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

رییس کل دادگستری استان تهران گفت:‌ نیاز مردم به احترام به اندازه نیاز به اکسیژن حائز اهمیت است و احترام به مردم محبت بین نظام و مردم را تقویت می‌کند.

 

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا آوایی طی سخنانی در دومین گردهمایی احیای امر به معروف و نهی از منکر دادگستری استان تهران، اظهار کرد: حسن خلق و مدارا با مردم بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا آسیبی که به ما از بدخلقی وارد شده بیش از آسیبی است که از فساد به ما وارد شده است.

 

وی ادامه داد: نیاز مردم به احترام و کرامت به اندازه‌ نیاز به اکسیژن است. احترام به مردم محبت بین نظام و مردم، دین و مردم را تقویت می‌کند.

 

رییس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد:‌ صدق در گفتار و رفتار را باید در کردار خود داشته باشیم؛ زیرا اگر صداقت در جامعه ما نهادینه شده بود این مقدار پر نده در دادگستری وجود نداشت.

 

آوایی تصریح کرد: بی‌نظمی در شئونات مختلف زندگی را باید برطرف کرد تا جامعه‌ ما به جامعه‌ اسلامی شبیه باشد که نتیجه‌ این بی‌نظمی در بخش ترافیک و رانندگی از دست دادن تعداد زیادی از هموطنانمان است.

 

وی افزود: تجلیل از شهدا و جانبازان بسیار حائز اهمیت است و ما این تجلیل را نباید به یک زمان خاصی اختصاص دهیم؛ بنابراین ما هفته‌ای یک روز را اختصاص داده‌ایم که با خانواه شهدا و جانبازان قوه قضاییه سپری کنیم.

 

رییس دادگستری استان تهران گفت: این دیدارها دارای فوایدی است زیرا ما یادمان نمی‌رود که به چه قیمتی به پست و مقام رسیده‌ایم و این افراد سرمایه‌های کشور ما هستند.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط