ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

مجتمع قضايي رسيدگي به تصادفات افتتاح شد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

به گزارش حوزه حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران، غلامرضا سعيدي معاون وزير دادگستري، در حاشيه افتتاح مجتمع ويژه قضايي رسيدگي به تصادفات اهواز اظهار داشت: با تلاش‌هاي وزارت دادگستري، بيمه مركزي و صنايع بيمه بيست‌گانه، ارايه خدمات به مردم راحت‌تر انجام مي‌شود.
  وي افزود: افتتاح مجتمع قضايي رسيدگي به تصادفات و امور بيمه اهواز تنها در جهت ارايه خدمات بيشتر به مراجعان است و با افتتاح اين مجتمع، ارائه خدمات بهتر و بيشتر و با سهولت بيشتري انجام
مي‌شود.

محمد كريمي، رييس‌كل بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، نيز  گفت: وجود بيمه در هر جا مترادف با وجود آرامش و اطمينان است.

وي افزود: بيمه در استان خوزستان وضعيت خوبي دارد و افتتاح اين مركز نمونه كوچكي از ارايه خدمات بيمه‌اي به استان و اهواز است.

وي ادامه داد: در اين مجتمع، تمامي بيمه‌ها غرفه و نمايندگي دارند؛ بنابراين رسيدگي به شكايات با همكاري دادگستري، پليس و پزشكي قانوني به راحتي قابل حل و فصل است.

رئيس‌كل بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران با بيان اينكه اين مركز به عنوان مركزي پايلوت در كشور بهره‌برداري مي‌شود، تصريح کرد:‌ در ساير استان‌هاي كشور از اين مركز الگوبرداري خواهد شد تا تعاملي صميمي بين صنعت بيمه، دادگستري و پليس ايجاد شود.

بر اساس اين گزارش به نقل از وزارت دادگستري، وي خاطرنشان کرد : سطح بيمه در استان خوزستان به لحاظ فرهنگ بالاي مردم خوب است؛ سال گذشته 300 ميليارد تومان بيمه‌نامه و حدود هشتاد درصد خسارت در
خوزستان پرداخت شد كه اين امر نشان‌دهنده اين است كه تعداد تصادفات به خصوص تصادفات
شخص ثالث در استان خوزستان زياد است كه شايسته اين استان نيست، همچنين ميزان
تصادفات موتورسيكلت‌ها در استان خوزستان نسبت به ساير استان‌ها بالاست.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط