ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

بیش از دو هزار پرونده در دیوان عدالت اداری کشور در انتظار رسیدگی است

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

حجت الاسلام ˈ محمد جعفر منتظری ˈ روز یکشنبه در آیین گشایش دفتر نمایندگی این دیوان در دادگستری استان آذربایجان شرقی در تبریز افزود: مراجعات مردم به تهران برای پیگیری پرونده هایشان مشکلاتی را ایجاد می کرد که با ایجاد این دفتر این مشکلات برطرف می شود.

وی گفت: آذربایجان شرقی به عنوان استان سیزدهم در کشور صاحب دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری شد و تا پایان نیمه اول سال آینده تمام استان ها دارای این دفتر خواهند شد.

حجت الاسلام منتظری افزود: قانون برنامه پنجم توسعه موکلف کرده در مراکز استان ها دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری ایجاد شود.

وی همچنین گفت: قانون دیوان عدالت اداری در حال تغییر است و در مجمع تشخیص کارهای نهایی آن انجام شده که تا پایان سال مشخص می شود.

رییس دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این آیین گفت: مراجعات مردم به تهران برای پیگیری پرونده های خود ضرورت ایجاد این دفتر را ایجاب می کرد.

حجت الاسلام ˈمالک اژدر شریفیˈ افزود: با آغاز به کار این دفتر بسیاری از پرونده های مربوط به دیوان عدالت اداری در تبریز پی گیری و رسیدگی به پرونده ها آسان و شتاب آن افزایش می یابد.

ˈرضا زمان زاده اسفنجانیˈ به عنوان رییس دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری آذربایجان شرقی معرفی شد.

دیوان عدالت اداری در بهمن ماه سال 1360 به ریاست آیت الله امامی کاشانی در تهران تاسیس شد که 450 نوع دعاوی ویژه خود را دارد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط