ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

تدوین سرفصل‌های درسی کتب دانشگاهی با موضوع حقوق کودک

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، مظفر الوندی دبیر مرجع ملی حقوق کودک صبح امروز در سومین جلسه شورای هماهنگی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک که با حضور معاون وزیر دادگستری و اعضای این شورا در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد با اشاره به دستورالعمل کارگروه‌های این شورا اظهار داشت: در جلسات قبلی بخشی از اعضای شورای هماهنگی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در خصوص پیش نویس تهیه شده اظهار نظر کرده‌اند که انتظار داریم مابقی اعضا نیز در اسرع وقت نظرات کارشناسی خود را ارائه کنند.

وی همچنین از برنامه های آتی این شورا در تدوین سرفصل های درسی کتب دانشگاهی با موضوع حقوق کودک، فعالیت این مرجع در جهت مقابله با تحریم‌های بین‌المللی، مشارکت فعال در همایشهای بین المللی و نیز رصد کردن فعالیت‌های بین‌المللی در حوزه حقوق کودک خبر داد.

کاظمی ابدی، معاون امور بین‌الملل وزیر دادگستری نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از همکاری فعال این شورا با مراجع علمی و دانشگاهی، عمده نگرانی موجود در مباحث علمی را عدم وجود آمار و ارقام موثق و کارشناسی دانست.

وی با بیان اینکه تکیه بر آمار قدیمی و بخشی نمی‌تواند راهگشا باشد پیشنهاد کرد، نظام مدیریت آمار و اطلاعات در کار این شورا طراحی و مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط