ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

مردم حکم مأموریت نیروهای پلیس را رؤیت کنند

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار احمدرضا رادان در جمع خبرنگاران گفت: نیروی انتظامی برای مأموریت‌های خود چارچوب مشخص دارد که بر اساس آن عمل می‌کند.

وی ادامه داد: داشتن جرم مشهود یا جرم غیرمشهود از نظر پلیس باید با برخورد روبه‌رو شود اما این برخورد تماماً با حکم صورت گرفته و هیچ مأموری نیست که در مأموریت خود از حکم لازم برخوردار نباشد.

وی با اشاره به اینکه حقوق شهروندی ما را مکلف کرده است تا آنان را نسبت به حق خود آگاه سازیم، گفت: به مردم اعلام شده است که مأموران ما باید در هنگام اجرای مأموریت حکم داشته باشند و مردم باید پیگیر مشاهده این حکم باشند.

جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: کسانی که می‌خواهند جرمی را انجام دهند تمام ابزارهای لازم را برای ارتکاب جرم فراهم می‌کنند که جعل عنوان و استفاده از پوشش پلیس یکی از آنهاست اما این در شرایطی است که بر اساس آمار، ما هم اکنون کمترین میزان جعل عنوان پلیس را نسبت به سنوات قبل داریم چرا که مردم هوشیار شده‌اند و برخورد پلیس با مجرمان در حوزه کشف و مقابله افزایش یافته و دستگاه قضایی با این نوع جرم به شدت برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: اینکه فردی بتواند لباس، خودرو و پلاک انتظامی را همزمان جعل کند اتفاقی بسیار نادر است لذا نباید روح و روان مردم را به پریشانی کشاند.

وی همچنین از انجام فعالیت در حوزه دلار و ارز گفت: هم اکنون پلیس در حال انجام اقدامات خود است که در موقع مقتضی اطلاعات لازم به رسانه‌ها داده خواهد شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط