ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

مذاکره پلیس راه کشور با قوه قضائیه برای جرم تلقی شدن برخی تخلفات رانندگی

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

رئیس پلیس راه کشور گفت: در ارتباط با جرم تلقی شدن برخی تخلفات با دستگاه قضایی مذاکره می کنیم.

سرهنگ مهماندار  رئیس پلیس راه کشور در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با جرم تلقی شدن برخی تخلفات رانندگی گفت: با دستگاه قضایی مذاکره خواهیم کرد تا تخلفاتی که عامل اصلی تلفات در جاده‌ها هستند جرم تلقی شوند و برای آن‌ها مجازاتی قضایی تعریف شود.

مهماندار گفت: با رانندگان حادثه ساز به شدت برخورد می‌کنیم و ماموران پلیس راه بدون اغماض با تخلفات حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیرمجاز، حرکات مارپیچ و انحراف به چپ برخورد خواهند کرد.

وی افزود: حرکت در شانه خاکی جاده‌ها و سرعت بالای ۱۵۰ کیلومتر جزء تخلفات حادثه ساز هستند و خودروهای متخلف با شدید‌ترین برخورد پلیس مواجه خواهند شد.

وی تاکید کرد: رانندگان باید با صبر و آرامش بیشتری رانندگی کنند و در راه‌ها به ویژه در ایام پایانی تابستان با دقت کامل و اطمینان از سلامت خودرو در جاده رانندگی کنند.

وی تصریح کرد: همانطور که پیش از این اعلام شد خط قرمز ما در روزهای پایانی شهریور، تجاوز خودرو‌ها به چپ و سبقت بر روی خط ممتد است و برخورد با این دو تخلف به صورت خاص خواهد بود.

سرهنگ مهماندار ادامه داد: خستگی، خواب‌آلودگی راننده و خطای انسانی عامل اصلی حوادث رانندگی در سطح جاده‌های کشور است و با اقداماتی که طی سال‌های اخیر انجام شده، شاهد کاهش قابل توجه حوادث در این استان بوده‌ایم.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط