ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

برندگان قرعه كشی مجموعه قهوه تلخ در مراجع قضایی اقامه دعوا كنند

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

مدیر كل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برندگان قرعه كشی مجموعه قهوه تلخ می توانند در صورت نگرفتن جوایز خود تا دو ماه آینده، علیه دست اندكاران این مجموعه در دستگاه قضایی اقامه دعوا كنند.
' احسان الله حجتی' در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: یكی از مشكلات اداره تبلیغات، نحوه برخورد با افرادی است كه برای فروش بیشتر محصولات خود، جوایزی را اعلام می كنند اما جوایز را نمی دهند كه در این رابطه آیین نامه ای در كمیسیون فرهنگی دولت تصویب شده و بزودی ابلاغ خواهد شد.
این مقام مسوول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در هیمن راستا، اگر كسی احساس كرد بر اثر تبلیغ خلاف واقع یك محصول، فریب خورده و كلاهبرداری شده است می تواند شكایت كند و به طور قطع به شكایت وی در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

اعطای جوایز مجموعه قهوه تلخ تا دو ماه آینده؛
حجتی ادامه داد: در رابطه با جوایز قرعه كشی مجموعه قهوه تلخ نیز تعدادی زیادی شاكی به دفتر تبلیغات مراجعه كردند كه ما نیز موضوع را به بازرسی وزارت ارشاد منعكس كردیم.
مدیر كل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پس از مذاكرات بازرسی وزارت ارشاد با دست اندكاران مجموعه یاد شده، تهیه كننده این مجموعه تعهد داده است كه تا دو ماه جوایز برندگان قرعه كشی را پرداخت كند.
حجتی تاكید كرد: در صورتی كه تهیه كننده مجموعه قهوه تلخ تا دو ماه آینده به تعهد خود مبنی بر پرداخت جوایز برندگان قرعه كشی این سریال عمل نكند، ذی نفعان می توانند با عنوان كلاهبرداری و عدم رعایت حقوق مصرف كننده در دستگاه قضایی اقامه دعوا كنند.
این مقام مسوول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مرجع رسیدگی به این نوع تخلفات دادسرا و دادگاه است و در صورت نیاز دفتر تبلیغات توضیحاتی را به مراجع قضایی اعلام می كند.
وی با بیان اینكه شكات مجموعه قهوه تلخ كم نیستند گفت: البته برخی از برندگان سر وقت جوایز خود را گرفته بودند و تعدادی نیز به دلایل مختلف موفق به دریافت جوایز خود نشده اند.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط