ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

قاضی سراج خطاب به وکلای متهمان فساد مالی بزرگ: به خاطر حق الوکاله سرزمینتان را فدا نکنید

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی


قاضی پرونده فساد بزرگ مالی با بیان اینكه 'به عنوان یك شهروند وقتی می بینم كه گروه آریا همه چیز كشور را برده است،‌ خودم را می بازم'، خطاب به وكلای متهمان این پرونده گفت: بخاطر چهار تا حق الوكاله سرزمینتان را فدا نكنید.
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، 'ناصر سراج' نهمین جلسه محاكمه متهمان پرونده فساد بزرگ مالی در پاسخ به اظهارات وكیل مدافع یكی از متهمان كه سعی در بی گناه جلوه دادن موكل خود داشت، گفت: این گروه چهار سری جنگل های كشور را در حدود 12 هزار هكتار با ثمن بخس ( كم بها - بی ارزش) برده اند.
سراج گفت: گروه آریا، با داشتن گروه ملی فولاد خوزستان، 50 درصد فولاد كشور را در اختیار داشته است و قرار بود 25 درصد از فولاد كشور را در قبال دو طبقه كردن راه آهن رامسر به نور در اختیار گیرد.
قاضی سراج با بیان اینكه گروه آریا در واردات و صادرات گوشت و فعالیت های كشاورزی نیز ورود پیدا كرده است، گفت: خوبست كه به عنوان  یك شهروند بدانید كه این گروه چه بلایی بر سر كشور آورده است.
وی افزود: برای دادن پنج میلیون تومان وام ازدواج، 10 بار وثیقه و ضمانت می گیرند و آخر كار هم وام را نمی دهند اما چگونه است كه سه هزار میلیارد تومان به یك گروه داده می شود.
سراج گفت: شعبه بانك ملی كیش حق نداشته تسهیلات را به خارج از منطقه آزاد كیش بدهد اما پول ها گرفته شده و از كشورهای برزیل و روسیه سر درآورده است.
وی گفت: گروه آریا به اندازه رقم ریالی این پرونده تعهد ارزی گرفته و از كشور خارج كرده است.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط