ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

لایحه تغییر قوانین ثبت شركت ها بزودی به مجلس ارایه می شود

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

تهران - معاون اول قوه قضاییه با بیان اینكه هویت شركت ها از نظر واقعی یا صوری بودن باید پیش از ثبت احراز شود گفت: در همین رابطه لایحه تغییر مقررات مربوط به ثبت شركت‌ها تهیه شده و به زودی به مجلس ارایه می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی صبح امروز - شنبه - درحاشیه گردهمایی مدیران استانی و ستادی سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در جمع خبرنگاران افزود: هم اكنون اداره كل ثبت شركت ها بر اساس قوانین موجود عمل می كند اما اتفاقات رخ داده در چند سال گذشته حاكی از آن است كه این قوانین هر چه قدر هم كه درست اجرا شود به دلیل داشتن برخی ضعف ها و نواقص نمی تواند مفید واقع شود.
این مقام مسوول در دستگاه قضایی گفت: همان گونه كه سازمان ثبت احوال برای صدور یك شناسنامه، درباره هویت افراد استعلام می كند باید مقررات مربوط به ثبت شركت‌ها نیز به گونه‌ای تغییر یابد كه واقعی یا صوری بودن شركت ها قبل از ثبت به صورت قطعی مشخص شود.
رییسی ابراز امیدواری كرد با تغییر، تصویب و اجرای قانون جدید، جلوی حركت‌ قانون‌شكنان و متخلفان گرفته شود.
معاون اول قوه قضاییه به نامگذاری سال 91 با عنوان سال تولید ملی و حمایت از سرمایه و كار ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره كرد و گفت: بهترین راه مبارزه با فساد اقتصادی و حمایت از تولید ملی، حفظ امنیت سرمایه‌گذاری است.
وی گفت: اگر یك فضای كسب و كار با روابط نادرست و قانون‌گریزی آلوده شود امكان بهره‌برداری سالم اقتصادی و تثبیت سرمایه و كار بوجود نمی آید.
معاون اول قوه قضاییه مهم ترین نكته در بحث تولید ملی و حمایت از كار و سرمایه ایرانی را مبارزه قاطعانه با قاچاق كالا و ارز عنوان كرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط