ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

نظارت الکترونیک بر عملکرد کمی دادسراها

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور رسیدگی به صدها مورد شکایات واصله توسط مردم از دادسراهای مختلف سراسر کشور و درخواست گزارش، مطالبه پرونده را از اقدامات این اداره کل عنوان کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، گنجی مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور همزمان با هفته قوه قضاییه در تشریح اقدامات این اداره کل، به انجام بازرسی دوره‌ای از 5 استان کشور در سال گذشته و یک استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: از 5 ناحیه دادسراهای عمومی و انقلاب تهران در سال گذشته و سه ماهه ابتدای سال جاری بازدید به عمل آمده است.


وی از تشکیل جلسات مستمر با دادستانهای منتخب استان‌ها در خصوص اشکالات موجود در عملکرد ضابطین و واحدهای اجرای احکام و ارائه راهکارهای مناسب، خبر داد و افزود: علاوه بر این جلسات مستمر با مسئولین سازمان زندانها جهت بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب و با مسئولین معاونت منابع انسانی و آموزشی قوه قضاییه جهت آغاز آموزش قضایی برگزار شده است.

مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور رسیدگی به صدها مورد شکایات واصله توسط مردم از دادسراهای مختلف سراسر کشور و درخواست گزارش، مطالبه پرونده را از دیگر اقدامات این اداره کل عنوان کرد.

نظارت الکترونیک بر عملکرد کمّی دادسراها و بررسی وضعیت پرونده‌ها از جهت ثبت متمرکز، ‌ثبت ارجاع و مراجعه به دادسراهای نواحی تهران و برخی شهرستانها جهت تهیه گزارش از پرونده‌هایی که توسط دادستان کل کشورمدنظر قرار گرفته بود، نیز از جمله اقداماتی است که این مقام قضایی به آن اشاره کرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط