ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

کانون‌های وکلا ۵۰۰ میلیون تومان به زلزله‌زدگان کمک می‌کنند/ قصد داریم یک روستا را به‌طور کامل بازسازی کنیم

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون کانون‌های وکلا سراسر کشور متعهد به پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان شده‌اند و احتمال دارد این مبلغ تا ۷۰۰ میلیون تومان نیز برسد، تاکید کرد: قصد داریم مبالغ جمع‌آوری شده را صرف بازسازی یک روستا کنیم که کار به نام وکلا و کانون‌ها باشد.

روح‌الله وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در ارتباط با نحوه کمک‌رسانی کانون وکلای کرمانشاه به مردم زلزله‌زده این استان گفت: با همراهی همه جامعه وکلای دادگستری ایران تا دیروز حدود ۱۲۰ تن شامل کلیه اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان به منطقه ارسال کردیم که مهمترین مورد پتو و زیرانداز بوده است.

دو تن نایلون با عرض زیاد خریداری شده است

وی با بیان اینکه امروز دو تن نایلون با عرض زیاد خریداری شده و آماده ارسال است، اظهار داشت: ارزش ریالی این اقلام بیش از سیصد میلیون تومان است.

مقدمات تعمیر یک مدرسه ۱۰ کلاسه در سرپل ذهاب از فردا شروع می‌شود

این وکیل دادگستری ادامه داد: مقدمات تعمیر یک مدرسه ۱۰ کلاسه در سرپل ذهاب از فردا شروع می‌شود. این مدرسه تا یک ماهه آینده افتتاح می‌شود.

کانون‌های وکلا ۵۰۰ میلیون تومان به کرمانشاه کمک می‌کنند

وکیلی با بیان اینکه تاکنون کانون‌های وکلا سراسر کشور متعهد به پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان شده‌اند و احتمال دارد این مبلغ تا ۷۰۰ میلیون تومان نیز برسد، تصریح کرد: با بررسی‌هایی که به صورت میدانی صورت گرفته، نیاز به ارسال اقلام خوراکی نیست. در منطقه گیلانغرب فقط آب آشامیدنی نیاز است. تاکنون ۸۰ تن اقلام را دپو کردیم تا از ۱۰ روز آینده که موج احساسات فروکش می‌کند و میزان کمک‌های مردمی کم می‌شود، آنها راتقسیم کنیم.

قصد داریم از طرف وکلا یک روستا را به طور کامل بازسازی کنیم

وی با بیان اینکه قصد داریم مبالغ جمع‌آوری شده را صرف بازسازی یک روستا کنیم که کار به نام وکلا و کانون‌ها باشد، خاطرنشان کرد: همکاران ما در روز یکشنبه بسیج می‌شوند تا زباله‌هایی که در منطقه انباشت شده را جمع‌آوری کنند تا بهداشت عمومی دچار مشکل نشود.

 

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط