ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

با رای هیات نمایندگان اتاق ایران؛ قواعد میانجی‌گری مرکز داوری اتاق ایران تصویب شد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

پایگاه خبری اتاق ایران - قواعد میانجی‌گری مرکز داوری اتاق ایران در بیست و هشتمین نشست هیات نمایندگان با رای اعضا به تصویب رسید.

قواعد تدوین شده مرکز داوری در نشست یکشنبه دوم مهرماه 1396 هیات نمایندگان با 116 رای مثبت برابر با 88.87 درصد آرا و 16 رای منفی به تصویب رسید.

میانجی‌گری برای حل و فصل اختلافات از جمله خدمات جدید مرکز داوری اتاق ایران است که قواعد آن از سوی متخصصان و کارشناسان تجاری و حقوقی تهیه شده است.

محسن محبی، رئیس مرکز داوری اتاق ایران، طی سخنانی در جمع هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: این قواعد در جلسات هیأت مدیره مرکز مطرح و پس از اصلاحاتی تأیید و تصویب شده و برای تصویب نهایی به هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ارائه شده است.

رئیس مرکز داوری اتاق ایران با اشاره به اهمیت میانجی‌گری در کنار داوری برای سازش و حل‌وفصل اختلافات میان تجار گفت: میانجی‌گری تکمیل‌کننده داوری است؛ امروز بعضی جوامع از داوری هم گذر کرده و وارد میانجی گیری شده‌اند.

محسن محبی افزود: در پاسخ به نیازهای که در عرضه اقتصادی به وجود آمده، ادبیات عظیمی در مورد میانجی‌گری تولیدشده است و بر همین اساس ما هم در اتاق ایران به این نتیجه رسیدیم که این قواعد را تدوین و پیاده کنیم.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط