ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

آوایی می‌تواند هماهنگی مثال زدنی میان قوای مجریه و قضائیه ایجاد کند/ جامعه دانشگاهی تمایل زیادی به همکاری با او دارد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

دکتر محمد هاشمی:استاد برجسته حقوق گفت:حضور علیرضا آوایی می‌تواند هماهنگی مثال زدنی میان قوای مجریه و قضائیه ایجاد کند چرا که مورد وثوق و تائید هر دو قوه است.

سیدمحمد هاشمی در گفت‌وگو با ایلنا درباره معرفی علیرضا آوایی به عنوان وزیر دادگستری در دولت دوازدهم گفت: آوایی از قضات با سابقه‌ای است که عملکرد بسیار روشنی در کارنامه کاری خود دارد ،چه زمانی که به عنوان قاضی در دستگاه قضایی صادقانه خدمت می‌کرد و چه زمانی که در دادگستریهای مختلف کشور از جمله سالیان متوالی در تهران به عنوان رییس کل حضور داشت. او همواره رابطه بسیار خوبی با مجامع حقوقی ،دانشگاهی و وکلای دادگستری داشت و می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای وزارت مهم دادگستری باشند.

استاد بازنشسته دانشگاه تهران افزود: به اعتقاد بنده با توجه به شناخت و نظری که ریاست قوه قضائیه و همچنین رئیس جمهور محترم از آقای آوایی دارند ،ایشان می‌تواند هماهنگی مثال زدنی و مطلوبی میان قوای مجریه و قضائیه ایجاد کند.

این حقوقدان درباره شخصیت کاری آوایی عنوان کرد: با توجه به خلق وخویی که ایشان دارند علاوه بر هماهنگی بیشتر بین قوا، نیروهای کاری در بخش‌های مختلف نیز از حضور ایشان در این بخش استقبال می‌کند که بخشی از این نیروها از جامعه دانشگاهی است و بنده اطمینان دارم جامع دانشگاهی تمایل زیادی به همکاری با آوایی دارد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط