ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

وزیر دادگستری: منتظر اقدامات مجلس در زمینه ارائه لایحه جامع وکالت هستیم

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

وزیر دادگستری: منتظر اقدامات مجلس در زمینه ارائه لایحه جامع وکالت هستیم/تلاش می‌کنیم این لایحه تا پایان دولت یازدهم به تصویب برسد

وزیر دادگشتری گفت: در مورد لایحه جامع وکالت ما باید در دولت همان لایحه را با تغییراتی به مجلس بفرستیم یا اینکه نمایندگان باید خودشان طرحی را آماده کنند. ما هم منتظر هستیم که مجلس در این زمینه اقدام کند چون در حال حاضر این مساله در دولت مطرح نشده قابل اعلام نظر نیست.

حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که آیا قرار است دوباره لایحه‌ای تحت عنوان لایحه جامع وکالت به مجلس ارسال شود، عنوان کرد: الان با توجه به اینکه زمان لایحه قبلی گذشته و کمیسیون هم آن را رد کرده دیگر قابل طرح در مجلس نیست.
او افزود: ما باید در دولت همان لایحه را با تغییراتی به مجلس بفرستیم یا اینکه نمایندگان باید خودشان طرحی را آماده کنند. ما هم منتظر هستیم که مجلس در این زمینه اقدام کند چون در حال حاضر این مساله در دولت مطرح نشده قابل اعلام نظر نیست.

وزیر دادگستری در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است تا پایان دولت یازدهم این لایحه به تصویب برسد، گفت: ما همه تلاش خود را می‌کنیم که این اتفاق بیفتد اما از نتایج آن اطلاعی نداریم.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط