ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

دیدار رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با روسای کانون های وکلای دادگستری لندن و پاریس

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

به موجب مصوبه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز مقرر گردید تا تفاهم نامه همکاری فیمابین کانون مرکز و کانون وکلای دادگستری لندن به امضا برسد.

به موجب مصوبه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز مقرر گردید تا تفاهم نامه همکاری فیمابین کانون مرکز و کانون وکلای دادگستری لندن به امضا برسد . بدین منظور و نیز تعامل بیشتر بین کانون مرکز و کانون های عضو اتحادیه بین المللی کانون های وکلای دادگستری(IBA) ، در روز سه شنبه مورخ 95/11/12 مصادف با 31 ژانویه 2017 میلادی جناب دکتر امیر حسین آبادی رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با حضور در کانون وکلای دادگستری لندن با آقای رابرت برنز (Robert Bourns) رییس آن کانون دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار علاوه بر مذاکره پیرامون موضوعات مورد علاقه دو طرف و پیرو مذاکرات قبلی نماینده اعزامی کانون برای تنظیم تفاهم نامه همکاری ، متن تفاهم نامه همکاری فیمابین دو کانون که در تاریخ 95/11/5 به تصویب هیات مدیره کانون مرکز رسیده است تقدیم و آقای رابرت برنز (Robert Bourns) رییس کانون وکلای لندن ضمن استقبال از متن پیشنهادی اعلام داشتند که بعد از طرح موضوع در مجمع وکلای کشور انگلستان که در اواخر ماه جاری میلادی (فوریه) تشکیل می شود ، امضا و مبادله تفاهم نامه اجرایی خواهد شد .
در این دیدار که با حضور معاون امور بین الملل و مشاور مخصوص رییس کانون وکلای لندن برگزار شد جناب دکتر حسین آبادی از رییس کانون وکلای لندن برای حضور در کانون وکلای دادگستری مرکز دعوت به عمل آوردند .
@dadavar
همچنین جناب دکتر حسین آبادی رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در روز 95/11/15 مصادف با 3 فوریه 2017 میلادی حسب هماهنگی قبلی با کانون وکلای دادگستری پاریس در محل آن کانون حاضر و در مراسم تحلیف 40 نفر از کارآموزان وکالت در تالار کاخ دادگستری پاریس حضور یافته و ملاقات یک ساعته ای با صرف نهار با آقای برنارد واتييه ( Bernard Vatier) رییس ادوار پیشین کانون وکلای پاریس داشته اند .

قابل ذکر است که جناب دکتر حسین آبادی در روز دوشنبه 95/11/18 مصادف با ششم فوریه 2017 میلادی و حسب قرار قبلی با آقای فردريک سيکارد (Frédéric Sicard) رییس کانون وکلای دادگستری پاریس دیدار و گفت و گو خواهند کرد که گزارش آن جداگانه منتشر خواهد شد .

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط