ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

سامانه دادرسی الکترونیکی (سامانه 135) به صورت آزمایشی راه اندازی شد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی


مرحله نخست دادرسی الکترونیکی (سامانه 135) شامل دریافت و پیگیری شکایات، گزارش ها و پیشنهادات و انتقادات مردمی به صورت الکترونیک راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا، محمد بارانی در آئین افتتاح مرحله نخست سامانه دادرسی الکترونیکی (سامانه 135) گفت: در راستای ارتقای رضایتمندی مردم، تحقق دادرسی الکترونیکی، کارآمدسازی دادرسی، تسهیل طرح شکایت مردمی، شفافیت در پاسخگویی، تسریع در رسیدگی و همچنین اجرای بند (ج) و (د) ماده 18 آئین نامه سازمان تعزیرات حکومتی، این سازمان اقدام به راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی (سامانه 135) کرده است.
معاون پیشگیری از تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه این سامانه در مرحله نخست شامل دریافت و پیگیری شکایات و گزارش های مردمی به صورت الکترونیک است، اظهار داشت: مردم می توانند شکایات خود را از طریق این سامانه به نشانی الکترونیکی tazirat.gov.ir یا تارنمایtazirat135.ir و یا تارنمای t135.ir به سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کنند و کد رهگیری دریافت کنند.

در آئین افتتاح مرحله نخست سامانه دادرسی الکترونیکی (سامانه 135)، مهندس نوروزی مدیرکل فناوری اطلاعات، سرابیان مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک، دکتر محمدی سرپرست نظارت بر امور سلامت و دکتر میرزایی سرپرست نظارت بر امور اقتصادی نیز حضور داشتند.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط