ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

اعلام زمان مصاحبه علمی واجدان شرایط جذب اختصاصی قضاوت 1397

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای اعلام کرده است که مصاحبه علمی داوطلبان جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 1397 از 5 آذر ماه آغاز خواهد شد.

پرینت

قضات مکلف هستند از مجازات های جایگزین حبس استفاده کنند

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

به گزارش ایسنا، به نقل از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه محمد باقر الفت در نشستی با قضات این استان که در سالن شهید بهشتی دادگستری استان سیستان و بوچستان برگزار شد، گفت: نقش قضات در پیشگیری از وقوع جرم بسیار مهم است و امروز که سیاست جنایی کشور از عدالت کیفری به عدالت ترمیمی رسیده است، قضات مکلف هستند از مجازات‌های جایگزین حبس استفاده کنند.

پرینت

آزادسازی دو محکوم مالی توسط فوتبالیست تبریزی

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

یک فوتبالیست تبریزی، دو محکوم مالی و جرایم غیرعمد را آزاد کرد.

به گزارش ایسنا، فردین عابدینی که پیشینه بازی در تیم تراکتورسازی را نیز در کارنامه دارد، از طریق ستاد دیه آذربایجان شرقی، موجب آزادسازی دو محکوم مالی و جرایم غیرعمد شد.

پرینت

۱۵ دقیقه به زمان آزمون وکالت ۹۷ اضافه شد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) از توافق با سازمان سنجش برای اضافه شدن ۱۵ دقیقه به مدت زمان آزمون وکالت سال ۱۳۹۷ خبر داد.

پرینت

تصویب کلیات طرح اصلاح قانون حمایت از خانواده در کمیسیون حقوقی

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

نایب رییس فراکسیون زنان با بیان اینکه کلیات طرح الحاق یک تبصره به ماده ۴۳ قانون حمایت از خانواده با رویکرد حمایت از خانواده و فرزندان در کمیسیون حقوقی رای آورد، گفت: بر این اساس مادر در مدت حضانت، اداره امور اموال و حقوق مالی طفل را با رعایت غبطه و مصلحت فرزند عهده دار باشد.

پرینت

دادستان اردبیل: مصادره اموال قاچاقچیان به‌جای اعدام اولویت جدی ماست

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: با محدود شدن مجازات اعدام قاچاقچیان و در راستای بالا بردن هزینه اقتصادی، قاچاقچیان شناسایی و مصادره اموال آنها در اولویت جدی قرار گرفته است.

پرینت

فلاحت پیشه: فضای التهابی علیه ایرانیان خارج ازکشور ایجاد نکنید

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که اقامت و تابعیت مضاعف جرم نیست، گفت: هشت میلیون ایرانی خارج از کشور وجود دارد که بخش قلیلی از آنها با نظام مشکل دارند، پس نباید علیه همه آنها به گونه‌ای فضای التهابی ایجاد کرد که آنها به دنبال وکیل برای جلوگیری از مصادره اموال‌شان در ایران را داشته باشند. اقدامات ما باعث چنین ترسی شده است.

پرینت

کمیسیون ماده ۱۰۰ به افراد اجازه تخلف می‌دهد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

رییس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰ به گونه‌ای تنظیم شده است که اجازه تخلف را به افراد می دهد، گفت: پیشنهاد ما این است که ما، وزارت کشور و شهرداری‌ها تلاش کنیم کمیسیون ماده ۱۰۰ اصلاح شود.

پرینت

لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم تایید شد

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

لایحه اصلاح مبارزه با تامین مالی تروریسم مصوب جلسه مورخ سی و یکم تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت مجلس شورای اسلامی در جلسه مورخ 1397/5/10 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط