ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

ملاک رد مال در پرونده سکه ثامن، آخرین موجودی مالباختگان در سایت است

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

وکیل مدافع مالباختگان پرونده سکه ثامن درباره اختلاف بوجود آمده در خصوص میزان رد مال بین اجرای احکام و متهم و وکلای او و مالباختگان پرونده گفت: منظور از رد مال آخرین موجودی مالباختگان در سایت است و در رای صادره فقط در مورد جزای نقدی تخفیف داده شده است.

پرینت

درخواست سازمان جنگل‌ها از رئیسی برای ورود به پرونده ۵۶۰۰ هکتاری جنگل های ساری

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

طی روزهای اخیر فردی پس از ۲۰ سال تلاش توانست ۵۶۰۰ هکتار از جنگل‌های هیرکانی (معادل ۵۱۸۵ زمین فوتبال) که به عنوان میراث جهانی بشر ثبت شده‌اند را به نام خود کند. این فرد حالا با استناد به سندی که گفته می‌شود به دوره قاجار بازمی‌گردد مالک بخش وسیعی از جنگل‌های بکر کشور در روستای آق مشهد ساری شده است و از سازمان جنگل‌ها مجوز قطع درخت می‌خواهد. این کار یعنی ۵۶۰ هزار درخت کهنسال کمیاب با خطری جدی قطع شدن مواجه‌اند. مدیرکل دفتر حقوقی سازمان جنگل‌ها می‌گوید که ملکیت برای جنگل خلاف فقه، شرع و قانون است و ما از رییس قوه قضاییه می‌خواهیم که به این پرونده ورود کنند.

پرینت

ابطال قانون «تعیین سن فرسودگی خودروها» از سوی شورای نگهبان

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست می‌گوید که آیین‌نامه ماده ۸ قانون هوای پاک که درباره سن فرسودگی انواع وسایل نقلیه بود، بر اساس استعلام دیوان عدالت اداری از شورای نگهبان، ابطال شده است.

پرینت

تعیین تعداد کارآموزان آزمون وکالت سال ۱۳۹۹ در حوزه کانون وکلای دادگستری مرکز

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

تعداد کارآموزان حوزه کانون وکلای دادگستری مرکز (شامل استان‌های تهران، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و سمنان) که قرار است از طریق آزمون وکالت سال ۱۳۹۹ جذب شوند تعیین شد.

پرینت

سهم ۵۰ درصدی "خشونت" از پرونده‌های قضایی استان مرکزی

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

ایسنا/مرکزی سرپرست معاونت پیشگیری دادگستری کل استان مرکزی گفت: ۵۰ درصد پرونده‌های تشکیل شده در دستگاه قضایی استان مرتبط با بزه خشونت است که اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی برای کاهش این آمار در استان مدنظر قرار دارد.

پرینت

خدمات حقوقی ارائه‌شده به دانش‌بنیان‌ها را بشناسید

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

خدمات حقوقی مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در دو سرفصل مشاوره‌های حقوقی و مالکیت فکری و تدوین قراردادهای حقوقی به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌شود.

پرینت

همکاری مسئولین وقت بانک‌ مرکزی با زن و شوهر اخلالگر

در . ارسال به اخبار حقوقی داخلی

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: شبکه گسترده وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی از چند بخش تشکیل شده بود که با همکاری این شبکه ارز دولتی دریافت و در بازار آزاد می‌فروخت.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط