ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

حمایت وکلای الجزایری از مساله فلسطین در دادگاه جنایی بین المللی

در . ارسال به اخبار حقوقی خارجی

سایت حقوقی دادآور

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع، عبدالمجید سلینی رییس اتحادیه وکلای الجزایر گفت: وکلای الجزایر در پایتخت، درصدد تشکیل کمیته ای از وکلا برای دفاع و حمایت از مردم فلسطین در دادگاه جنایی بین المللی هستند.

سیلنی در مراسم افتتاحیه همایش درد و رنج های مردم فلسطین در نتیجه جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی، افزود: ‫این همایش به منظور شکل دهی راهکارها و اقداماتی برگزار شده که فلسطینی ها را قادر می سازد در دادگاه های بین المللی به ویژه دادگاه جنایی بین المللی علیه جنایت های رژیم صهیونیستی از خود دفاع کنند.‬رییس اتحادیه وکلای الجزایر ادامه داد: ما در صدد آن هستیم که خدمات همه وکلای مدافع الجزایری را برای دفاع از مساله فلسطین عرضه کنیم و در کنار فلسطینی های که قربانی جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی هستند، بایستیم.

بر اساس این گزارش، پیشتر شرکت کنندگان در همایش اسلامی بیت المقدس که در رام الله برگزار شد بر لزوم حمایت همه جانبه جهان اسلام از رهبران فلسطینی به ویژه در مجامع بین المللی و ارجاع شکایت فلسطینی ها به دادگاه بین المللی لاهه برای محاکمه جنایتکاران جنگی تاکید کردند.

فلسطین در ماه آوریل (فروردین) سال میلادی جاری به عضویت کامل دادگاه کیفری بین المللی درآمد.

طی حملات پنجاه روزه رژیم صهیونیستی به منطقه غزه در تابستان گذشته، حدود 2 هزار و 200 فلسطینی که اغلب غیرنظامی و کودک بودند به شهادت رسیدند و بیش از 100 هزار نفر دیگر آواره شدند.

 


ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط