ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

برگزاری دوره­‌های آموزشی ویژه فارغ‌التحصیلان جویای کار رشته حقوق در جهاددانشگاهی

در . ارسال به اخبار آزمون ها

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری دوره­‌های آموزشی ویژه فارغ‌التحصیلان جوانان جویای کار خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، علیرضا معصومی در نشستی با عنوان"جهاد دانشگاهی، آموزش­‌های کاربردی، اشتغال" به تبیین نقش جهاد دانشگاهی در بهبود وضعیت اشتغال جوانان استان پرداخت.

 

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی با دو رویکرد دوره­‌های آموزش تخصصی کوتاه مدت و آموزش­‌های دانشگاهی علمی کاربردی اهداف آموزشی خود را دنبال می­‌کند، افزود: براساس نیازسنجی­‌های به­ عمل آمده با رایزنی و پیگیری­‌هایی که با دفترمرکزی جهاددانشگاهی انجام شده، موفق شده­‌ایم مجوز برگزاری دوره­‌های تخصصی کوتاه مدت ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار را با سه محور مهارت­‌های رایانه‌ای، زبان انگلیسی و مدیریت را با اعمال 40 درصد تخفیف دریافت کنیم و هم اکنون کارشناسان ما درحال بررسی ارائه محتوای کاربردی برای این دوره­‌ها هستند.

 

معصومی ادامه داد: واحد اشتغال این سازمان نیز درحال رایزنی با دستگاه­‌های دولتی و بخش خصوصی است تا امکان معرفی فراگیران این دوره را به عنوان کارآموز با توجه به رشته تحصیلیشان به این مراکز فراهم کند.

 

وی با اشاره به اینکه دوره­‌های آموزشی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شامل؛ حسابداری، حقوق، زبان خارجه و فنی مهندسی است، افزود: جهاد­دانشگاهی از دهه 60 در خراسان جنوبی با کارنامه درخشان فعالیت داشته و در حال حاضر دارای 1300 دانشجو است که مشغول به تحصیل هستند.

 

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به مهلت ثبت‌نام ترم جدید تا سوم شهریور ماه، ادامه داد: در این دوره در سه رشته حقوق ثبتی، امور فرهنگی و مترجمی زبان انگلیسی با عنوان کاردانی حرفه‌ای و بدون آزمون تا 3 شهریور ماه جاری ثبت نام به عمل می­آید.

 

معصومی خاطرنشان کرد: دوره­‌های کاردانی این مرکز شامل رشته­‌های کاردانی حرفه‌ای حقوق ثبتی، کاردانی حرفه­‌ای امور فرهنگی، کاردانی حرفه­‌ای مترجمی زبان انگلیسی و در مقطع کارشناسی نیز شامل حسابداری، حقوق، مدیریت امور فرهنگی، فناوری اطلاعات، مهندسی عمران و الکترونیک است.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط