ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

آغاز تکمیل ظرفیت کنکور دکتری 93

در . ارسال به اخبار آزمون ها

سایت حقوقی دادآور

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام ظرفیت پذیرش در کد رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی دانشگاه و موسسات آموزش عالی بر اساس نتیجه آزمون ورودی دوره دکتری (PHD) نیمه متمرکز 93 از یکشنبه 20 مهرماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

 

حسین توکلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ادامه داد:

همچنین اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت این آزمون در پیک سنجش که روز دوشنبه 21 مهرماه منتشر می‌شود نیز قرار خواهد گرفت.

 

 

وی تاکید کرد: کلیه داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده‌اند و در اعلام نتایج نهایی پذیرفته نشده‌اند می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون مذکور نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال 1393 که در روز 16 اسفندماه 92 برگزار شد، تعداد 240 هزار و 391 نفر ثبت نام کردند که پس از برگزاری آزمون، نتیجه اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در روز یکشنبه 31 فروردین ماه 93 روی سایت سازمان قرار گرفت. از تعداد حاضرین در آزمون، 49 هزار و 537 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از میان آنها فهرست اسامی 27 هزار و 485 نفر برای مصاحبه معرفی شد. ظرفیت پذیرش 12 هزار و 271 نفر اعلام شده بود که در نهایت با توجه به تغییرات اعلامی از سوی دانشگاه‌ها، اسامی تعداد 11 هزار و 496 نفر پذیرفته شدگان در روز یکشنبه 26 مردادماه اعلام شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط